Олег Синютка відзначив державними нагородами культурних та громадських діячів
Сьогодні, 9 березня у Львівському національному академічному театрі опери та балату ім. Соломії Крушельницької презентували кантату-симфонію “Кавказ” за однойменною поемою Тараса Шевченка.
У межах заходу відповідно до Указу Президента України Петра Порошенка, очільник області Олег Синютка вручив державні нагороди культурним та громадським діячам.
Відтак, орденом князя Ярослава Мудрого ІV ступеня нагородили директора інституту ГО “Інститут національної пам’яті” Володимира Парубія. Орден “За мужність” ІІІ ступеня вручили Тарасу Зембіцькому, члену ГО “Всеукраїнська організація “Самооборона Майдану”.
Орден “За заслуги” ІІІ ступеня вручили членам ГО “Українська спілка інвалідів Афганістану, АТО (Захисників Вітчизни) та учасників бойових дій в області Івану Гулядику та Володимиру Юрківу.
Орденом “Княгині Ольги”ІІІ ступеня відзначили поетесу Марію Прокопець.
Звання “Заслужений артист України” присвоїли артистці Галицького академічного хору Марії Шот. Звання “Заслужений діяч мистецтв України”присвоїли професорові кафедри камерного ансамблю та квартету Львівської національної музичної академії ім. М.В. Лисенка Юрію Соколовському.
Звання “Заслужений працівник культури”присвоїли директорові комунального закладу Львівської обласної ради “Львівський музичний коледж імені С.П. Людкевича” Андрію Охріму.
Звання “Заслужений майстер народної творчості України”присвоїли членові Львівського обласного осередку Національної спілки майстрів народної творчості Світлані Стародубцевій.
Новини за темою
З нагоди професійного свята Максим Козицький відзначив працівників соціальної сфери області
5 листопада 2021
У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери. Цьогоріч свято припало на сьомий день місяця. З нагоди професійного свята голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький відзначив нагородами фахівців, які працюють з вразливими категоріями населення. «Щиро дякую людям, які щодня віддають своє тепло і турботу найвразливішим категоріям осіб. Знаю, що в цю професію йдуть і залишаються в ній працювати ті, хто вкладає серце у свою роботу, хто самовіддано допомагає людям. Хай Бог заплатить Вам сторицею! Бажаю міцного здоров’я та гідного поцінування й пошани до Вашої щоденної праці!», - з вітальними словами звернувся очільник області. Отож, згідно з Указом Президента України, за значний особистий внесок у державне будівництво, соціальний-економічний розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення та багаторічну працю почесне звання «Заслужений працівник соціальної сфери України присвоїли Людмилі Войтович, директорці Червоноградського міського територіального центру соціального обслуговування. Водночас Максим Козицький оголосив подяки працівникам соціальної сфери від Міністерства соціальної політики України. За багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики з питань соціального захисту осіб з інвалідністю відзначили: Григорія Дунаса – директора Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Галичина»; Тетяну Медвідь – начальницю управління соціального обслуговування департаменту соціального захисту населення ЛОДА; Мирославу Кадикало – начальницю відділу соціальної політики Рудківської міської ради; Уляну Дорош – начальницю управління з питань сімейної політики та співпраці з громадськими середовищами департаменту соціального захисту ЛОДА. Довідково: професійне свято працівників соціальної сфери в Україні почали відзначати на офіційному рівні з 1999 року, відповідно до ухваленого рішення Президента. Свято має на меті підтримати ініціативи працівників системи органів праці та соціальної політики. Ілона Орнат
У Трускавці представникам галузі гостинності вручили нагороди
28 вересня 2021
До Всесвітнього дня туризму відбулось урочисте засідання Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця у одній з ресторацій. Захід відвідали представники обласної та місцевої влади. Заступник начальника управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Тарас Лозинський привітав учасників зі святом та подякував місцевим закладам гостинності за співпрацю. Зокрема за допомогу в організації промотурів. «Туризм у Трускавці має давню історію, що пов’язана зі здоровим відпочинком. Продовжуємо її розвивати у тому ж напрямку. До кінця грудня плануємо завершити проєкт «ВелоБескиди», який додасть ще більше активностей для туристів курортного міста. Окрім доріжок для велосипедів та скандинавської ходьби, встановлять 15 метрову оглядову вежу на горі Цюхів Верх. Слід зазначити, що у Трускавці також добре розвивається культурний туризм: з’явилися театралізовані екскурсії, запланована реконструкція музею Біласа», - зазначив Тарас Лозинський. Також заступник начальника управління туризму та курортів ЛОДА вручив подяки голови Львівської облдержадміністрації: Валієву Валєху, директору ресторану азербайджанської кухні «Султан»; Печериці Андрію, співвласникуготельно-відпочинкового комплексу «ТАОР Карпати». Поліжак Ользі, власниці готельно-ресторанного комплексу «Рандеву». В межах заходу проанонсували також проведення 3-го Східноєвропейського Форуму гостинності і курортології та була представлена картина «Кришталевий Лотос» заслуженої художниці України Наталі Поліщук. Як наголошують в управлінні туризму та курортів, для курортних міст туристична галузь є дуже важлива. Адже від туриста, який їде до них відпочивати, залежить наповнення бюджету місцевої громади та кожного мешканця зокрема.
Фотохудожників Львівщини відзначили з нагоди Дня фотографії
21 серпня 2021
20 серпня у фотогалереї Василя Пилип’юка відкрили фотовиставку робіт українських фотохудожників "Україна – країна мрій", присвячену 30-річчю від дня проголошення Незалежності України. З 500 світлин, які подали для участі до виставки, відібрали 100 найкращих авторства 47 фотографів зі всієї України та з-за кордону. Цікаво, що учасниками фотовиставки стали не лише професійні фотохудожники, а й фотографи-аматори. Виставку приурочили до Всесвітнього дня фотографії та ювілею Незалежності України. З професійним святом фотографів Львівщини привітала директорка департаменту з питань культури, національностей та релігій Ірина Гаврилюк. За високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток фотомистецтва, з нагоди Всесвітнього дня фотографії та 30-річчя незалежності України Ірина Гаврилюк оголосила фотографам подяки голови Львівської обласної державної адміністрації та вручила почесні грамоти департаменту. Оглянути фотороботи виставки у фотогалереї Василя Пилип’юка можна буде ще протягом трьох тижнів. Організатор виставки – Львівська організація Національної спілки фотохудожників України за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської обласної державної адміністрації.
За медалі національних та міжнародних змагань атлети отримали майже мільйон гривень від Львівської ОДА
22 липня 2021
Чемпіонам та призерам змагань міжнародного та державного рівня з олімпійських видів спорту та їх тренерам за підсумками другого кварталу 2021 року Львівська ОДА виплатить грошові винагороди на суму 936 тисяч гривень. Сертифікати на отримання найбільших премій спортсменам Львівщини сьогодні вручив голова обласної державної адміністрації Максим Козицький. Такі премії у межах Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту атлети Львівщини отримують щоквартально. За підсумками квітня-червня грошові винагороди призначени 103 спортсменам та 64 тренерам. Грошову винагороду у такій же сумі від Львівської ОДА отримав і чемпіон Європи з карате Станіслав Горуна. Серед тих, хто отримав найбільші нагороди цього кварталу, чемпіонка Європи з вільної боротьби Оксана Чудик. Її премія - 30 тисяч гривень. Таку ж грошову винагороду отримав чемпіон Європи з карате Станіслав Горуна. 25 тисяч гривень отримав Віталій Верегелес - веслувальник, що став бронзовим призером Кубку світу та чемпіонату Європи. 15 тисяч гривень отримала чемпіонка Європи зі стрільби кульової Юлія Коростильова. «Такі винагороди, звичайно, є лише необхідним мінімумом, коли ми говоримо про спорт високих досягнень. Це люди, які своєю працею, своїми перемогами, прославляють Львівщину на рівні держави, а державу на рівні світі. Перемоги ніколи не бувають легкими, це результат тривалої роботи, який має бути належно оцінений», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як. Нагадаємо, сьогодні голова Львівської ОДА відзначив також з нагоди професійного свята тренерів Львівщини, чиї вихованці впродовж другого кварталу 2021 року показали надзвичайно високі результати на національних та міжнародних змаганнях.
Пластунів Львівщини відзначили подяками з нагоди 109-ї річниці першої пластунської Присяги
13 квітня 2021
Сьогодні під час сесії Львівської обласної ради нагородили пластунів – з нагоди 109-ї річниці першої пластунської Присяги. Подяки голови Львівської обласної держадміністрація за особистий внесок у розвиток пластового руху на Львівщині та активну громадянську позицію оголосили пластункам-сеньйоракам - Тетяні Левченко, Ірині Станіцькій, Оксані Кобрин, Оксані Зубрицькій, старшому пластуну Петру Віняру, старшим пластункам Ксенії Рондяк, Марії Білинській. “Ви спонукаєте та надихаєте нашу молодь до якісних змін в нашій області та країні! Сьогодні на сесії маємо розглянути питання про створення на Львівщині комунальної установи «Львівський обласний Пластовий центр». Прошу депутатів підтримати цю ініціативу. Пластовий центр проводитиме навчальні семінари, вишколи, тренінги, виїзні презентації, зустрічі, заходи для дітей, учнівської та студентської молоді Львівщини”, - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький. Нагадаємо, цього року рішенням сесії Львівської обласної ради затвердили Програму підтримки розвитку Пласту у Львівській області на 2021-2025 роки. Фінансовий ресурс на цей рік – 1 млн 348 тис грн. Мета програми - забезпечити доступність Пласту для кожної дитини Львівщини. Тут і залучення та підготовка пластових виховників, сприяння розгортанню пластової інфраструктури для реалізації пластовими виховниками освітньої програми відповідно до пластового методу. Зазначимо, що пластова присяга – це добровільна, зазвичай прилюдна і урочиста заява, якою пластун зобов’язується безумовно та невідклично дотримуватися Пластового Закону та трьох головних обов’язків, працювати на користь Пласту та українського суспільства, а також робити добрі діла.
Відомі спортсмени Львівщини продекламували вірші Кобзаря (ВІДЕО)
9 березня 2021
Сьогодні, 9 березня, Львівщина відзначає 207-річницю з дня народження Тараса Шевченка. Зокрема, до відзначення Шевченківських днів долучилися відомі спортсмени області, переможці світових та континентальних змагань. Так, уривок з поеми-послання «І мертвим, і живим, і ненародженим...» декламували багаторазовий чемпіон України з водного поло (ВК «Динамо» Львів), чемпіонка Європи з вільної боротьби Оксана Лівач, бронзовий призер чемпіонату світу до 23 років з вільної боротьби Данило Стасюк, чемпіонка світу з блискавичних та швидких шахів Аня Музичук, чемпіонка світу з класичних шахів Марія Музичук, багаторазовий чемпіон України з волейболу (ВК «Барком-Кажани» Львів) Юрій Семенюк, чемпіон Європи з карате серед чоловіків Станіслав Горуна та багаторазова чемпіонка України з велосипедного спорту на треку Соломія Лукачук. Додамо, що сьогодні також пам'ять Кобзаря вшанували у Львові. Представники влади разом з громадськістю поклали квіти до пам’ятника Тарасові Шевченку. Усі присутні, у супроводі хорової капели «Дударик», спільно виконали «Реве та стогне Дніпр широкий».
Максим Козицький разом з громадськістю вшанував пам'ять Великого Кобзаря
9 березня 2021
Сьогодні, 9 березня, Львівщина урочисто відзначає 207-річчя з дня народження Тараса Шевченка. Разом із громадськістю представники влади поклали квіти до пам’ятника Кобзарю, що у центрі Львова. Усі присутні, у супроводі хорової капели «Дударик», спільно виконали «Реве та стогне Дніпр широкий». «Постать Тараса Шевченка вже давно стала національним символом України. Сьогодні, коли ми відзначаємо 207-річницю від дня його народження, здавалося б, ми знаємо усе про нього та його творчість. Але феномен Шевченка у тому, що щоразу, коли повертаємося до його постаті і творчості, завжди відкриваємо щось нове. Шевченко ніколи не перестає вражати і захоплювати. Особливо, коли перестаєш дивитися на нього крізь призму канонів і шаблонів. І такий сучасний погляд на Тараса Шевченка аж ніяк не применшує його геніальності. А навпаки робить його ще актуальнішим, ще важливішим. Адже його слова - це те, що ніколи не дасть заснути нашій совісті і честі», - зазначає голова Львівської ОДА Максим Козицький. Також у межах святкувань біля пам’ятника великому українцю провели флешмоб «Шевченківські читання». Студенти Львівського фахового коледжу культури та мистецтв декламували вірші Тараса Шевченка.
У Львівському університеті відбулась урочиста наукова академія «Дипломатія єднає: новітні перспективи спільних традицій»
16 жовтня 2020
Сьогодні, 16 жовтня, на факультеті міжнародних відносин Львівського національного університету імені Івана Франка провели Урочисту наукову академію «Дипломатія єднає: новітні перспективи спільних традицій». Захід присвячений відзначенню 90-річчя Дипломатичних студій у Львівському університеті. Участь у заході взяли представники дипломатичного корпусу України та закордону. Серед учасників перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик. «Власні відомства для зовнішньополітичних взаємин із зовнішнім світом зароджувалися у нашій країні в процесі національно-визвольних змагань. Мова йде не лише про буквальний початок професійної діяльності багатьох поколінь українських дипломатів, але й про гідну пам’ять українських патріотів, політиків, митців, діячів культури, які упродовж століття на рідній землі та за її межами дбали про нашу присутність на мапі світу. Дихання перехоплює, коли читаєш перелік дипломатів та державних діячів УНР та ЗУНР, які у різний час навчалися у Львівському університеті, а в складний період визвольних змагань представляли Україну на міжнародній арені, відстоюючи її право на незалежність», - зазначив він. 18 жовтня 1930 року на факультеті права відкрили Дипломатичні Студії, випускники яких отримували диплом магістра дипломатії. Це було унікальне явище в усій Центрально-Східній Європі, тим більше, що майбутні спеціалісти були готові не лише до дипломатичної чи консульської служби, але й до роботи в органах державної влади, у сферах права, журналістики та в банківській справі. «Життя та непрості історичні контексти розкидали засновників та випускників цих Дипломатичних Студій по світах, але такі імена, як Станіслав Дністрянський, Людвік Ерліх, Михайло Лозинський чи Рафаель Лемкін вписані золотими літерами в історію світової дипломатії. Без перебільшення можна сказати, що сьогоднішнє відзначення є даниною шани дипломатичній школі Львівського університету і засвідчує спадковість її традицій, спираючись на які Львівський національний університет імені Івана Франка виховує нові й нові покоління українських дипломатів та правників – патріотів своєї держави, готових консолідувати зусилля для захисту міжнародного права, цивілізованого світоустрою та отримання колективних гарантій безпеки для України»,- додав Андрій Годик. У межах Академії відбулось відкриття меморіальних таблиць видатним дипломатам УНР/ЗУНР та засновникам Львівської школи міжнародного права та Дипломатичних студій – професорам та студентам Львівського університету. Такими є: Фундатори Львівської школи міжнародного права та Дипломатичних студій (1930‒1939). Професори і студенти Львівського університету: Проф. Станіслав Дністрянський - професор австрійського приватного та міжнародного приватного права з українською мовою викладання. Обстоював право українців на самовизначення на Паризькій мирній конференції Проф. Ґустав Рошковський - засновник кафедри філософії права та міжнародного права Проф. Людвік Ерліх - завідувач кафедри міжнародного та політичного права, засновник Дипломатичних студій Проф. Михайло Лозинський - автор першого українського підручника з міжнародного права, заступник Державного секретаря закордонних справ ЗУНР, делегат на Паризькій мирній конференції Проф. Олександр Марітчак - професор міжнародного права в Українському таємному університеті у Львові, завідувач кафедри міжнародного права Проф. Герш Лаутерпахт - суддя Міжнародного Суду ООН, автор концепції прав людини у міжнародному праві та терміна «злочини проти людяності» Др. Рафал Лемкін - автор терміну «геноцид» у міжнародному праві і Конвенції про запобігання злочину геноциду та покарання за нього Проф. Ян Карський (Козілевський) - випускник Дипломатичних студій, професор Джорджтаунського університету, номінант на Нобелівську премію миру за викриття злочину Голокосту Проф. Луї Б. Сон - випускник Дипломатичних студій, співавтор Статуту ООН, професор міжнародного права Гарвардського університету та університету Джорджа Вашингтона Визначні дипломати УНР та ЗУНР (1917‒1923). Професори і студенти Львівського університету: Василь Панейко – Державний секретар закордонних справ ЗУНР, заступник голови делегації УНР на Паризькій мирній конференції Др. Володимир Темницький – Міністр закордонних справ УНР Др. Лонгин Цегельський – заступник Державного секретаря закордонних справ ЗУНР, заступник Міністра закордонних справ УНР Др. Степан Витвицький – заступник Державного секретаря закордонних справ ЗУНР, учасник переговорів з делегаціями Антанти, голова дипломатичних місій ЗУНР у Парижі та Лондоні, Президент УНР в екзилі Проф. Володимир Старосольський – заступник Міністра закордонних справ УНР Др. Степан Томашівський – голова дипломатичної місії ЗУНР у Лондоні, радник делегацій УНР та ЗУНР на Паризькій мирній конференції Осип Назарук – голова дипломатичної місії ЗУНР в Канаді, член делегації УНР на Ризькій мирній конференції Юліан Бачинський ‒ голова дипломатичної місії УНР у США, автор праці «Україна irredenta» Др. Євген Левицький – посол УНР у Німеччині, голова дипломатичних місій ЗУНР у Німеччині та Чехословаччині Володимир Сінгалевич – посол ЗУНР в Австрії Організаторами заходу є Львівський національний університет імені Івана Франка, факультет міжнародних відносин, юридичний факультет, Інститут міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Варшавський університет, Ягеллонський університет, Дипломатична академія МЗС України, Дипломатична академія МЗС Польщі за підтримки Міністерства закордонних справ України, Міністерства закордонних справ Польщі та департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської обласної державної адміністрації.
У Львівській опері урочистою академією відзначили річницю Незалежності України
24 серпня 2020
У Львівському національному академічному театрі опери та балету ім. Соломії Крушельницької відбулась урочиста академія «Музичні барви України» присвячена 29-ій річниці проголошення Незалежності України. Участь у заході разом із дружиною взяв голова Львівської ОДА Максим Козицький. «Двадцять дев’яті роковини нашої Незалежності – це визначна політична подія, знаменний рубіж нашої історії. За масштабами та радикальністю змін, які відбулися 29 років тому, їх можна порівняти із хрещенням Київської Русі. Це справді велике державне свято. У цій об’єктивній і незворотній давнині, крізь призму історії ми бачимо чільне місце Львівщини і її сподвижників. Той розквіт будівництва, торгівлі і ремесла, який був започаткований Данилом Галицьким та його наступниками, знайшов своє продовження після проголошення Незалежності. В області багато збудовано, відкрито нових підприємств, покращується інфраструктура. Лише за цей рік ми плануємо здати в експлуатацію рекордну кількість доріг та об’єктів соціальної сфери. Не тільки сьогодні, а кожного дня ми повинні пам’ятати, що боротьба за незалежність продовжується. Я схиляю голову перед мужністю і героїзмом наших воїнів, які обороняють Державу на Сході України від російської агресії. Висловлюю сердечну вдячність усім батькам і матерям за їхніх синів та дочок, що несуть тягар війни. Нехай Господь охороняє їхні життя. А ми не повинні зупинятись на досягнутому», - наголосив Максим Козицький. Відповідно до Указу Президента України Володимира Зеленського очільник області вручив державні нагороди за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, активну громадсько-політичну діяльність, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю: - звання «Народний артист України» присвоїли артистці, провідному майстрові сцени Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва Ользі Гапі - звання «Народний артист України» присвоїли доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені Миколи Лисенка Марії Процев’ят - звання «Заслужений діяч науки і техніки України» присвоїли завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктору фармацевтичних наук, професорові Роману Лесику - звання «Заслужений лікар України» присвоїли завідувачеві відділення комунального закладу Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна лікарня «ОХМАТДИТ» Роману Стенику - звання «Заслужений лікар України» присвоїли головному лікареві Дрогобицького протитуберкульозного диспансеру Юрію Скурчанському - звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли завідувачеві кафедри Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького, доктору медичних наук Олександру Склярову - звання «Заслужений працівник освіти України» присвоїли завідувачеві кафедри Львівського національного університету імені Івана Франка Семену Кукурудзі - звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» присвоїли заступникові директора Львівської обласної школи вищої спортивної майстерності Ярославу Ковальчуку - звання «Заслужений працівник фізичної культури та спорту України» присвоїли старшому тренерові комунального закладу Львівської обласної ради «Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2 з дзюдо та боксу» Андрію Надопті - звання «Заслужений художник України» присвоїли художникові Борису Дроботюку Під час урочистої академії прозвучали українські народні пісні, романси, уривки з опер українських композиторів та молитви у виконанні солістів Львівської опери, квартету Tenors BEL'CANTO, лауреатів Шевченківської премії та переможців дитячих вокальних конкурсів.
Максим Козицький вручив нагороду «Заслужений вчитель України» Миколі Петруніву
24 серпня 2020
Львівщина святкує 29-у річницю проголошення Незалежності України. У храмах Львова та всієї області відбулись святкові літургії та молитви за Україну. На площі біля пам’ятника Тарасові Шевченку організували телеміст із різними містами країни, в тому числі зі столицею. Участь в онлайн-святкуванні взяв голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. Під час події Указом Президента звання «Заслужений вчитель України» присвоїли учителеві Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка Миколі Петруніву. Нагороду вручив Максим Козицький за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, активну громадсько-політичну діяльність, вагомі трудові досягнення та багаторічну сумлінну працю.
В Яворівському національному природному парку відзначили річницю створення
8 липня 2020
В еколого-просвітницькому центрі Яворівського національного парку відбулися урочисті збори працівників парку з нагоди відзначення 22-ї річниці з Дня створення НПП та Дня працівника природно-заповідної справи. Директор департаменту екології Руслан Гречаник та його заступник Микола Маланич привітали присутніх зі святом. Під час відвідин Яворівського НПП директор департаменту екології та природних ресурсів Львівської обласної державної адміністрації Руслан Гречаник вручив грамоти та подяку департаменту за високий професіоналізм, багаторічну сумлінну працю Андрушевському Миколі Івановичу і Антоненко Марії Зіновіївні, а також колективу Яворівського національного природного парку за збереження природних скарбів та історико-культурних пам'яток, здобутки у науковій та природоохоронній сферах, підвищення рівня екологічної свідомості мешканців області, створення умов для відпочинку в гармонії з природою, пошанівок традицій та відтворення народних промислів, якими так славиться Розточчя, поширення екологічних знань та створення позитивного іміджу Львівщини. В межах візиту також оглянули будівництво еколого-просвітницького візит-центру, яке відбувається в рамках реалізації проєкту «Рове-Лове разом попри кордони» в рамках Програми ТСК Польща-Білорусь-Україна ЄІС 2014-2020. Проєкт фінансується Програмою транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020 в межах Європейського інструменту сусідства.
Президент присвоїв почесні нагороди видатним діячам Львівщини
28 Червня 2020
З нагоди Дня Конституції України Президент Володимир Зеленський Указом №254/2020 присвоїв почесні звання та нагороди видатним українцям. Серед них – мешканці Львівщини. Відтак, за значний особистий внесок у державне будівництво, зміцнення національної безпеки, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток Української держави, вагомі трудові досягнення, багаторічну сумлінну працю: Орденом князя Ярослава Мудрого ІII ступеня нагороджено Юрія Бобала - ректора Національного університету "Львівська політехніка". Орденом "За заслуги" ІІІ ступеня нагороджено Ярослава Біласа - голову правління громадської організації "Спілка учасників бойових дій в АТО, ООС, добровольців та волонтерів "Побратими об’єднані", м.Львів. Присвоєно почесні звання: "НАРОДНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ: Ользі Гапі - артистці, провідному майстрові сцени Першого академічного українського театру для дітей та юнацтва, м.Львів; Марії Процев’ят - доцентові кафедри Львівської національної музичної академії імені М.В.Лисенка. «ЗАСЛУЖЕНИЙ АРТИСТ УКРАЇНИ»: Наталії Половинці – актрисі, співачці, м. Львів. «ЗАСЛУЖЕНИЙ ЛІСІВНИК УКРАЇНИ»: Івану Ясіновському – директорові державного спеціалізованого лісозахисного підприємства «Львівлісозахисник». "ЗАСЛУЖЕНИЙ ПРАЦІВНИК ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ І СПОРТУ УКРАЇНИ»: Андрію КОТЕЛЬНИКУ - президентові благодійного фонду "А.Котельника" та Академії боксу, м.Львів; Андрію Надопті - старшому тренерові комунального закладу Львівської обласної ради "Спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву № 2 з дзюдо та боксу"; Володимиру Ткаченку - старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 7 м.Львова; Івану Хомяку - старшому тренерові-викладачу відділення дитячо-юнацької спортивної школи № 2 м.Червонограда, Львівська область. "ЗАСЛУЖЕНИЙ ХУДОЖНИК УКРАЇНИ»: Борису Дроботюку - художникові, м.Львів; Наталії Поліщук - художникові, Львівська область.