У Трускавці представникам галузі гостинності вручили нагороди

28 вересня 2021р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

До Всесвітнього дня туризму відбулось урочисте засідання Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця у одній з ресторацій.

Захід відвідали представники обласної та місцевої влади. Заступник начальника управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації Тарас Лозинський привітав учасників зі святом та подякував місцевим закладам гостинності за співпрацю. Зокрема за допомогу в організації промотурів.

«Туризм у Трускавці має давню історію, що пов’язана зі здоровим відпочинком. Продовжуємо її розвивати у тому ж напрямку. До кінця грудня плануємо завершити проєкт «ВелоБескиди», який додасть ще більше активностей для туристів курортного міста. Окрім доріжок для велосипедів та скандинавської ходьби, встановлять 15 метрову оглядову вежу на горі Цюхів Верх. Слід зазначити, що у Трускавці також добре розвивається культурний туризм: з’явилися театралізовані екскурсії, запланована реконструкція музею Біласа», - зазначив Тарас Лозинський.

Також заступник начальника управління туризму та курортів ЛОДА вручив подяки голови Львівської облдержадміністрації:

  • Валієву Валєху, директору ресторану азербайджанської кухні «Султан»;
  • Печериці Андрію, співвласникуготельно-відпочинкового комплексу «ТАОР Карпати».
  • Поліжак Ользі, власниці готельно-ресторанного комплексу «Рандеву».

В межах заходу проанонсували також проведення 3-го Східноєвропейського Форуму гостинності і курортології та була представлена картина «Кришталевий Лотос» заслуженої художниці України Наталі Поліщук.

Як наголошують в управлінні туризму та курортів, для курортних міст туристична галузь є дуже важлива. Адже від туриста, який їде до них відпочивати, залежить наповнення бюджету місцевої громади та кожного мешканця зокрема.

Ключові слова:

нагородитуризм

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook