Екоосвітяни організували для школярів урок до Всесвітнього дня води

19 березня 2019р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Екоосвітяни Національного природного парку «Північне Поділля» спільно з Золочівським ОЗЗСО І-ІІІ ст. організували та провели урок географії просто неба для учнів 8 класу з нагоди Всесвітнього дня води під назвою «Вода – джерело життя». Захід проходив на березі річки Млинівка, що є лівою притокою річки Золочівка і протікає неподалік школи.

Працівники парку під час заняття розповіли учням про мету відзначення Всесвітнього дня води, зокрема, що основне завдання цього дня – привернення уваги суспільства та громадськості до екологічних проблем, що пов’язані з водою на планеті та визначення основних дій щодо їх вирішення. Окрім того, школярі довідалися про властивості води. Довели, що природну воду з хімічної точки зору не можна назвати чистою, тому що вона містить розчинені речовини, п6ереважно різні солі. Саме тому вода, взята з різних колодязів, має різний смак, колір та запах.

Працівники відділу еколого-освітньої роботи також розпочали проведення з школярами екологічного досліду «Добра вода – погана вода», відтак, у двох ємностях розподілили воду у рівних кількостях та помістили насінини. Дослід триватиме місяць, під час якого учні з вчителем повинні спостерігати, з якої посудини насінина проросте швидше.

Ключові слова:

водаурок

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook