Прикордонник в Україні – це справжній патріот, який не розмінюється на дрібниці, - Олег Синютка

26 квітня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 квітня, з нагоди відзначення Дня прикордонної служби України відбулись урочисті заходи.

З професійним святом працівників Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Я переконаний, що завжди залишиться віра в те, що  кордони України не пересуваються, кордони України є непорушними і на Заході, і на Сході. Я дуже дякую Вам за те, що жодного разу не засумнівався, що прикордонники України є вірними військовому обов’язку, присязі і вашим переконанням. Там, де є український прикордонник – є порядок. Є віра в те, що будь-яка людина, яка покидає нашу державу, є впевненою, що покидає землю, де їй раді та чекають на її повернення. Нехай ніхто й ніколи не засумнівається в тому, що прикодонник України – це не просто офіцер, сержант чи прапорщик, а прикордонник в Україні – це справжній патріот, який не розмінюється на дрібниці. Зелені кашкети і зелена форма – це не просто символ, це  - назавжди. Прикордонник  - звучить гордо. Вітаю вас» - зазначив очільник Львівщини.

Відтак, за високий професіоналізм, сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, вагомий внесок у забезпечення надійної охорони державного кордону України та з нагоди Дня прикордонника  Подяку голови облдержадміністрації оголосили кращим представникам професії.

Ключові слова:

прикордонники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook