У Львові стартував ІІІ турнір з футболу пам’яті Валерія Губенка – Командувача прикордонних військ України

9 вересня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні на стадіоні Львівського державного університету культури «СКІФ» стартував ІІІ турнір з футболу пам’яті Валерія Губенка – Командувача прикордонних військ України.

У цьогорічному турнірі, який триватиме три дні, змагатимуться 7 команд, серед яких службовці Східного, Західного та Південного регіональних управлінь Держприкордонслужби України, Регіонального управління Морської охорони, курсанти та офіцери Національної академії прикордонної служби України ім. Б. Хмельницького. Загалом – 120 учасників, 75 з них – учасники АТО/ООС.

З початком турніру гравців команд привітав заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко.

«Львівщина вкотре об’єднує – сьогодні у футболі! Ми любимо спорт і поважаємо тих, хто захищає країну, хто вчить і живе задля держави – заради своєї сім’ї і правильних моральних цінностей! Від імені керівництва Львівської облдержадміністрації дякую кожному прикордоннику, який стереже наші кордони, - честь вам і хвала!

Кубок пам’яті легендарної людини – це не просто футбол. Це традиції і глибока повага і шана! Нехай переможе найсильніший!», - зазначив Іван Собко.

У відкритті змагань також взяли участь заступник голови Держприкордонслужби України Сергій Сердюк, начальник управління молоді та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як, український футбольний тренер, екс-гравець київського «Динамо», футбольних клубів Англії та Латвії Олег Лужний.

Вперше футбольний турнір провели у 2018 р.

Довідково:

Губенко Валерій Олександрович (25.01.1939 - 19.02.2000) – генерал армії України, перший Голова Державного комітету у справах охорони державного кордону – Командувач Прикордонних військ України.

Валерій Губенко активно підтримував і розвивав спорт. Зокрема, у 1992 році завдяки його рішенню та клопотанню тодішнього Голови ФСТ «Динамо» І. Федоренка було створено Спортивну команду Прикордонних військ України. У 1998 році Валерія Олександровича обрано Головою Центральної ради ФСТ «Динамо».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook