Західне регіональне управління прикордонної служби святкує 26-ту річницю

8 травня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 8 травня, відбулись урочисті заходи з нагоди 26-ї річниці Дня створення Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України.   Участь у заході взяли представники влади, правоохоронних органів, ветерани, офіцери Західного регіонального управління, волонтери.

Привітав із річницею прикордонників перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Державний кордон – це невід’ємний атрибут кожної держави і велика честь захищати цей атрибут. У непростий час ви обрали для себе професію - боронити державу, захищати її соборність, бути також носієм державності. Сьогодні ми згадували імена хлопців, які навіки залишаться в наших серцях і про яких ми завжди будемо пам’ятати. Сьогодні ми згадуємо також і тих бойових побратимів, які надійно підставляють плече, захищаючи нашу країну. Кожен з вас є тим, завдяки кому ми відчуваємо захищеність і ваша щоденна праця є вкрай важливою. За чотири роки, з ініціативи Президента України, ми стали однією з найсильніших армій світу. Це все ми зробили разом. І прикордонні сили є важливими елементом нашої безпеки, нашої держави. Пам’ятаймо, що нам разом будувати державу, кожному на своєму місці», -  зазначив Ростислав Замлинський.

Також перший заступник від імені голови Львівської ОДА Олега Синютки за вагомий особистий внесок у справу охорони державного кордону, сумлінне виконання службових обов'язків, високий професіоналізм нагоди 26-річчя Західного регіонального управління Державної прикордонної служби України вручив почесні грамоти прикордонникам.  

Зазначимо, що Західне регіональне управління ДПСУ охороняє ділянку державного кордону України з Польщею, Словаччиною, Угорщиною, Румунією та Молдовою. Охорону кордону здійснюють п’ять прикордонних загонів: Львівський, Мостиський, Мукачівський, Чопський та Чернівецький. 3590 військовослужбовців Західного регіонального управління залучались до виконання заходів в районі проведення антитерористичної операції.

Ключові слова:

прикордонникирічниця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook