На Жовківщині перепоховали військових радянської армії, загиблих у 1944 році

7 травня 2019р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 травня, на військовому цвинтарі села Потелич у Жовківському районі відбулась церемонія перепоховання військових радянської армії, що загинули у 1944 році.

Відтак, Всечесні отці здійснили чин перепоховання 21 особи.

Присутні спільно виконали Державний Гімн України у супроводі оркестру Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного.

Опісля, відбулась громадська панахида.

«Сьогодні ми перепоховали 21 солдата, які загинули у часи Другої світової війни у складі радянської армії. З 21 солдат – 4 є інденфіковані. Серед них - є українці, вихідці з Харківської області. Усі солдати були віднайдені упродовж двох минулих років пошукових експедицій КП «Доля», які здійснювалися на території Львівської області. Зокрема, віднайдені останки були на території Золочівського району, Жовківського району та Мостиського району. Це перепоховання є визначальним, адже не завжди вдається ідентифікувати останки солдатів», – зазначив секретар Державної міжвідомчої комісії у справах увічнення пам’яті учасників антитерористичної операції, жертв війни та політичних репресій Святослав Шеремета.

Зазначимо, що товариство «Доля» скерувало відповідні запити, аби віднайти родичів ідентифікованих загиблих солдат.

Ключові слова:

перепоховання

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook