У Львові стартувало перше регіональне обговорення стратегії молодіжної політики-2030

11 травня 2019р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 травня, у Львові в Українському Католицькому Університеті розпочалось перше регіональне обговорення стратегії молодіжної політики-2030.

Міністерство молоді та спорту у партнерстві з ЮНІСЕФ в Україні та експертною компанією Pro.mova продовжує роботу щодо розроблення Стратегії розвитку молодіжної політики-2030. Цей документ орієнтований на пошук і впровадження більш ефективних механізмів по роботі з молоддю, для молоді та спільно з молоддю. Щоб сформувати пропозиції до Стратегії, організатори ініціювали проведення серії дискусій, в ході яких учасники зможуть вплинути на формування пріоритетних напрямів молодіжної політики України до 2030 року.

«Для нас важливо щоб цей процес ми робили разом. Оскільки ми хочемо будувати європейську демократичну державу, то включеність і спільне прийняття рішень допоможе у формуванні порядку денного країни. Щиро дякую учасникам за спільну роботу, аджне важливо, щоб напрацьована стратегія не була лише формальним документом, а щоб це був живий інструмент, на основі якого прийматимуться рішення на різних рівнях. Проговорити і написати - це було нашим завдання на сьогодні, але другою частиною нашої спільної роботи є проадвокатувати цей процес, щоб ключові слова і тези не зникли», - зазначив заступник міністра молоді і спорту України Олександр Ярема.

Серед учасників: представники міст, сіл, ОТГ, установ та інститутів громадянського суспільства, що працюють з молоддю, зокрема молодіжних центрів, політичних партій, консультативно-дорадчих органів, органів виконавчої влади, що працюють з молоддю, обласного та місцевого рівнів, та активну молодь із Закарпатської, Івано-Франківської, Тернопільською, Волинської та Львівської областей.  

Під час обговорення групи працювали за методикою «Світового кафе» над темами: «Демографія, міграція, народжуваність», «Цінності, громадянські компетенції, етика праці, суб‘єктність», «Освіта, компетенційний розвиток, зайнятість, доступ до соціальних ліфтів», «Здоров‘я, здоровий спосіб життя, гармоній розвиток, ментальне здоров‘я», «Інклюзія, можливості для уразливих груп, права людини».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook