На Яворівщині відновили електропостачання 53-го військового містечка

27 Червня 2019р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 червня, у Яворівській райдержадміністрації відбувалися зустрічі та наради щодо врегулювання питання з відключення енергопостачання в 53-ому військовому містечку, а також Будинку управління 24-ї бригади імені Короля Данила.

«Ми не могли не втрутитися у ситуацію, що виникла, адже без електроенергії залишилася майже 3 тисячі осіб, серед яких родини наших захисників. Уже сьогодні у помешканнях відновилять електропостачання», - наголосив директор департаменту розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА Назарій Романчук.

За результатами цих засідань Львівській ОДА  спільно з Яворівською РДА  вдалось врегулювати ситуацію  щодо відновлення електропостачання у містечку.

«На сьогоднішній день Будинок управління неможливо включити, тому що борги залишилися, але у мешканців 53-го містечка буде світло, будуть укладенні договори з кожним мешканцем окремо. Упродовж  доби світло з’явиться в кожному будинку», - повідомив голова райдержадміністрації Ігор Самардак.

Нагадаємо, що будинок управління №1 Яворівської КЕЧ залишилось без електроенергії через борг перед постачальником «Укрінтеренерго».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook