168,6 млн гривень на потреби області за тиждень

6 вересня 2019р, Новини. Департамент фінансів, Прес-служба ОДА

Кошти в сумі 115,9 млн грн забезпечили повноту та своєчасність виплати заробітної плати в бюджетній сфері, оплату спожитих енергоносіїв, придбання  медикаментів та продуктів харчування.

Також з обласного бюджету виділено кошти на закупівлю медичного обладнання для обласних установ охорони здоров'я в сумі 20,8 млн грн, ремонт та утримання автомобільних доріг області - 7,4 млн грн, забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» – 7,2 млн грн,  реалізацію заходів, спрямованих на підвищення якості освіти – 3,7 млн грн, сприяння матеріально-технічному забезпеченню окремих військових формувань, придбання апаратури і обладнання для автомобіля ситуаційного центру Головного управління національної поліції у Львівській області, капремонт будівлі прокуратури області, відновлення системи опалення та ремонт службових приміщень наземної частини об'єкту «Вузлова» - 3,1 млн грн, капітальне будівництво об'єктів соціально-економічного та житлово-комунального призначення – 2,6 млн грн.

На виплату державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування скерували 2,5 млн грн, проведення обласного конкурсу проектів місцевого розвитку – 2,5 млн грн, підтримку особам з особливими освітніми потребами – 1,5 млн грн,  придбання дозиметрів в рамках виконання програми «Безпечна Львівщина» – 1,4 млн гривень.

Окрім цього на передані з державного бюджету повноваження у галузях освіти та охорони здоров'я надано додаткову дотацію місцевим бюджетам в сумі 32,1 млн гривень.

Також відповідно до розпорядження голови Львівської ОДА з резервного фонду обласного бюджету виділено 1,3 млн грн на забезпечення високоспеціалізованої медичної допомоги потерпілим, надання матеріальної допомоги сім'ям загиблих та сім'ям травмованих внаслідок руйнування частини житлового будинку у м. Дрогобич.

Ключові слова:

фінансування

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook