В області визначили сільгоспвиробників, які отримають фінансову підтримку з обласного бюджету

20 квітня 2022р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні відбулось перше засідання комісії з визначення одержувачів фінансової підтримки в межах Комплексної програми підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині.

Засідання відбулось під головуванням заступника начальника Львівської обласної військової адміністрації Віталія Загайного. 

«З огляду на воєнні дії, у Львівській ОВА затвердили нову програму підтримки та розвитку сільського господарства. Загальний фонд програми складає понад 22 мільйони гривень. Розуміємо, що доступ до фінансування сьогодні обмежений, адже зусилля влади зараз зосереджені на підтримку Збройних Сил України, внутрішньо переміщених осіб. Щодо програми, то зараз актуальним залишається питання надання швидких кредитних коштів, які потребують наші дрібні сільгоспвиробники», - зазначив Віталій Загайний.

Члени комісії заслухали заявки учасників та визначили сільгоспвиробників, які отримають додаткове фінансування з обласного бюджету. 

До розгляду комісії внесли 10 конкурсних заявок від семи суб’єктів господарювання. Загальна сума фінансування – 1 млн 150 тисяч.

Заявки подані за такими напрямками:

  1. відшкодування % за кредитним договором та договорами фінансового лізингу на загальну суму понад 650 тисяч гривень;
  2. пільгові кредити на зворотній основі на загальну суму 300 тисяч гривень.

 

Крім цього, надали підтримку трьом органам місцевого самоврядування на завершення заходів з поліпшення громадських пасовищ розпочатих торік на суму близько 170 тисяч. За умови відкриття державного реєстру речових прав та одержання можливості проводити інвентаризацію земель сільськогосподарського призначення надано право для однієї територіальної громади на суму 23 тисячі гривень.

Детальніше про програму підтримки та розвитку сільського господарства на Львівщині читайте за посиланням

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook