«Львівська сотка» збере понад тисячу велосипедистів

26 вересня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Цієї суботи, 28 вересня, відбудеться веломарафон  «Львівська Сотка. Осінь 2019». На учасників чекає 100 кілометрів їзди по дорожньому покритті, драйв і приємне спілкування.

Про це повідомив під час брифінгу у Львівській ОДА заступник начальника управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Андрій Тур.

«Нам приємно вкотре анонсувати велосипедні змагання на території нашої області. Братимуть участь у марафоні близько 800 учасників, половина з яких - львів’яни», - додав Андрій Тур.

Ліміт часу на подолання такої дистанції складає 8 годин.

Захід організовує ЛМГО «Львівський Велоклуб» за підтримки управління фізичної культури та спорту ЛОДА, управління молоді та спорту ЛМР та Федерації велосипедного спорту Львівської області.

«Ми сподіваємося, що ця подія стане традиційною. Найбільше на  замаганнях будуть представлені учасники з західних регіонів, а також Києва, Дніпра, Харкова, Одеси, Херсону тощо», - розповів віце-президент Львівської міської громадської організації «Львівський велоклуб «Lviv bicycle club» Максим Логаш.

У межах брифінгу неодноразовий переможець аматорських веломарафонів Віктор Гузов зазначив, що «Осіння сотка» є більш складною та рельєфною, проте за своєю атмосферою не поступатиметься "весняній".

Зазначимо, що «Львівська сотка» - щорічні любительські змагання у форматі веломарафону. Вперше змагання відбулись у 2010-му році. Тоді участь взяли лише 35 велосипедистів. З 2018-го року змагання відбуваються двічі на рік за різними маршрутами. Окрім марафону “Львівська сотка. Весна" започаткували “Львівська сотка. Осінь” - марафон, який не відкриває сезон, а відбувається тоді, коли всі досягають піку форми - восени. Характерними особливостями маршруту є значний набір висоти.

З самим маршрутом можна ознайомитися за посиланням.

Ключові слова:

брифінг

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook