На Львівщині відкрили нову MTB велотрасу в Карпатах (+відео)

30 вересня 2019р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У суботу, 28 вересня, на Львівщині офіційно відкрили нову MTB велотрасу по г. Погар у смт Славське в рамках проєкту «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині», що реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, обласного та місцевого бюджетів.

На Львівщині постійної популярності набирає розвиток активного відпочинку та веломандрівок, збільшується кількість велотуристів, які їдуть відпочивати у гірські райони області. З цією метою відбувається створення відповідної туристичної інфраструктури: впорядкованих та ознакованих велосипедних шляхів, якісних велосипедних доріжок, облаштованих велосипедних стоянок тощо.

«На Львівщині швидкими темпами розвивається активний туризм. Тепер створено нову велотрасу для любителів MTB катання, яка завжди відкрита для велосипедистів і є безкоштовною. Велотраса також буде використовуватися, як і місце проведення велозмагань MTB, які щорічно відбуваються в смт Славське», - зазначила начальник управління туризму та курортів Наталя Табака.

Цими вихідними любителі екстремального катання на гірському велосипеді та поціновувачі велоспорту мали змогу випробувати нову велотрасу довжиною 2,14 км, облаштованою 24 трамплінами. Велотраса споруджена з використанням існуючого рельєфу, з поворотами контруклонами та влаштування на ній близько 30 різнопланових дерев’яних та земляних конструкцій: трамплінів типу «дроп», «двогорбий трамплін», «волрайд», «трамплін зі столом», «поворот з контрухилом», а також необхідних дерев’яних конструкцій.

Захід зібрав майже 300 активних мешканців Львівщини. Під час заходу учасники здійснили сходження на гору Погар у смт Славське. Разом з командою On3Wheels вдалося здійснити мрію особи з інвалідністю Ані Шот, яка завдяки візку-джульєтка піднялася на гору вперше у своєму житті.

Під час заходу відбувся байктріал перфоменс. Показові виступи з велотріалу виконали професійні велотріалісти Дмитро Крупкін та Іван Малюта-Галицький, які входять у топ-5 райдерів України.

В межах заходу відбувався музичний супровід від команди EVE8 та DJ Seve Clain, які привертають увагу активної молоді до культурної та природної спадщини нашої країни шляхом поєднання електронної музики сучасних артистів та прямої трансляції на культурних та туристичних локаціях.

По завершенні офіційної частини для учасників заходу виступив гурт «Джеки» та відбувся концерт гурту «Скрябін».

Управління туризму та курортів спільно зі Славською селищною радою здійснили будівництво велотраси в рамках проєкту регіонального розвитку «Велокарпатія: розвиток інфраструктури для велотуризму на Львівщині», який реалізовується за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу, з обласного та місцевого бюджетів. В межах проєкту також триває будівництво велодоріжки від смт Славсько до с. Волосянка завдовжки 6,8 км з облаштуванням стартової і фінішної локацій, а також буде розроблено велоквест згідно з маршрутом велодоріжки.

Організаторами події є Славська селищна рада та управління туризму та курортів Львівської обласної державної адміністрації. Партнери заходу – готель-замок «Вежа Ведмежа», готельний комплекс «Двір княжої корони», котеджі «4 сезони», готельний комплекс «Лагуна», магазин спортивного спорядження «Boomerang Boardshop»,  ресторан «Максим».

 

Ключові слова:

велотрасаДень туризму

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook