Львівська ОДА звернулась до Уряду щодо погашення заборгованості із заробітної плати працівникам ТЕЦ Нововояворівська і Нового Роздолу та шахтарям області

1 жовтня 2019р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Сьогодні, 1 жовтня, відбулась селекторна нарада під головуванням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука. Серед розглянутих питань – підготовка житлового фонду, об’єктів соціальної інфраструктури та підприємств житлово-комунального господарства місцевих органів влади до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 року.

В межах наради перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський звернувся до Уряду за підтримкою щодо недопущення зриву опалювального сезону в містах Новояворівськ та Новий Розділ.

«Маємо проблемну ситуацію щодо підготовки до опалювального сезону у містах Новий Розділ та Новояворівськ. ТЕЦи технічно справні і готові до старту. Проблемне питання – виплата заборгованості із заробітної плати працівникам цих ТЕЦ. Наразі заборгованість становить 11 млн грн »,-  зазначив Василь Лозинський.

 В свою чергу, Міністр енергетики та захисту довкілля України Олексій Оржель доручив пропрацювати питання щодо Новояворівська та Нового Роздолу за участі АРМи, Міністерства юстиції України, Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, Міністерства розвитку громад і територій, Нафтогазу, Укртрансгазу, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Також Василь Лозинський висловив прохання щодо сприяння у вирішенні питання погашення заборгованості із заробітної плати шахтарям Львівщини.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook