У Новороздільському центрі соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від насильства, зможуть перебувати 10 осіб

28 січня 2022р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні при Новороздільському територіальному центрі соціального обслуговування відкрили денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/ або насильства за ознакою статі, з кризовою кімнатою. Участь у відкритті взяли заступниця Міністра соціальної політики України з питань європейської інтеграції Ольга Ревук та  профільний заступник голови Львівської облдержадміністрації Віталій Загайний.

Приміщення Центру має загальну площу 340 м2 та включає чотири спальні для одночасного перебування десяти осіб, кухню, спортивний зал, відпочинкову кімнату, дитячу ігрову кімнату з інтерактивною підлогою. У Центрі працюватимуть один фахівець із соціальної роботи та один психолог. Термін перебування у Центрі - до 10 діб. У разі кризової ситуації – до 20.

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.06.2021 № 696-р , місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі, для Львівській області передбачено субвенцію в розмірі  18 444,30 тис. грн., з них 4 442,339 тис. грн – на відкриття відповідного Центру у Новому Роздолі. Окрім того:

  • для створення притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства, у Моршинській ТГ - 9 492,312 тис. грн;
  • для створення денного центру для осіб, які постраждали від домашнього насильства, з кризовою кімнатою у Дрогобицькій ТГ - 2 000,337 тис. грн;
  • для створення денного центру для осіб, які постраждали від домашнього насильства, з кризовою кімнатою у Новороздільській ТГ - 4 442,339 тис. грн;
  • для закупівлі автомобіля та доукомплектування Притулку для жінок та дітей, які постраждали від домашнього насильства, Центру соціально-психологічної допомоги у Львівській області - 2 509,312 тис. грн.

Щоб потрапити у центр, необхідно звернутися до поліції або до місцевого центру надання соціальних послуг, керівника громади, які допоможуть заявнику/заявниці підготувати документи, необхідні для поселення у центр, та сконтактуються з керівником відповідного центру.

Нагадаємо, також сьогодні денний центр соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства та/ або насильства за ознакою статі, з кризовою кімнатою відкрили у Дрогобичі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook