''Наші студенти є нашим майбутнім'', - Максим Козицький на зустрічі зі студентами УАЛ

3 грудня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький зустрівся зі студентами Української академії лідерства (УАЛ).

Академія – це громадська організація, яка працює з молоддю по усій Україні. У ній допомагають молоді знайти себе, визначитися, ким вони хочуть стати у майбутньому, шляхом реалізації проєктів, волонтерської діяльності. Щорічно академія охоплює понад сто тисяч осіб.

Максим Козицький поспілкувався зі студентами академії та похвалив їхню ініціативність та активність. 

''Перебуваючи на посаді голови ОДА я постійно стикаюся з дефіцитом кадрів та браком людей. Ці два поняття не завжди є тотожними, адже існує брак людей, які хочуть працювати для держави та дефіцит кваліфікованих кадрів з відповідною освітою. Українська академія лідерства чудово справляється з вихованням молоді та наданням правильного вектора розвитку. Я був би дуже щасливий, якби хтось з вас після закінчення навчання приєднався до нашої команди для створення якісних змін в Україні, адже наші студенти є нашим майбутнім'', - зазначив очільник області.

У межах зустрічі студенти розпитали Максима Козицького щодо роботи облдержадміністрації зсередини, досвіду на посаді голови ОДА. Очільник області відповів на усі запитання, які цікавили молодь. 

Довідково:

Українська академія лідерства (УАЛ) – наймасштабніший станом на сьогодні молодіжний лідерський рух України. УАЛ - можливість  вплинути на глибинні соціальні процеси в Україні шляхом формування генерації молодих людей, які вже сьогодні беруть на себе відповідальність за свою країну та мають необхідні для цього здібності.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook