Міністр інфраструктури Владислав Криклій оглянув ремонт дороги Львів – Пустомити – Меденичі

28 листопада 2019р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 листопада, Міністр інфраструктури України Владислав Криклій та заступник голови Львівської ОДА Тарас Грень оглянули ремонт шляху Львів – Пустомити – Меденичі, на відтинку поблизу села Колодруби.

Автомобільна дорога загального користування державного значення Т-14-16 сполучає місто Львів з Пустомитівським, Миколаївським та Дрогобицьким районами і є найкоротшим шляхом до курортного міста Трускавець та селища Східниця.

«Орієнтовна сума, аби завершити цей доволі масштабний проект складає 310-320 млн гривень. У нас є мета на наступний рік – це 4 тисячі кілометрів нових доріг і державного, й місцевого значення, які утримуватимуться на рівні європейської якості та стандартів. Вже починаючи з березня ми починаємо велике будівництво. На ремонт доріг Львівщини зокрема заплановано скерувати 2,3 млрд гривень, з них 1,1 млрд – на дороги місцевого значення»,  - наголосив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій.

Загальна протяжність дороги становить 47,5 км, в тому числі: І категорії – 1,5 км, ІІ категорії – 20,8 км і ІІІ категорії – 25,2 км.

Ремонтно-будівельні роботи на вказаній дорозі виконуються в рамках державного інвестиційного проекту «Покращення стану автомобільних доріг загального користування у Львівській області».

За словами Романа Івасівки, інженера-будівельника ТзОВ «Онур», розпочали реалізацію інвестпроекту у 2016 році. Тоді дорожники активно виконували роботи з капітального ремонту  на ділянці Львів – Щирець (км 8+020 – км 28+200).  Наступною ремонтною ділянкою стала ділянка реконструкції між населеними пунктами Щирець та Велика Горожанка (км 28+775 – км 38+200). Після реконструкції ця ділянка, протяжністю майже 10 км відповідає параметрам дороги ІІ категорії.

У 2019 році на замовлення Служби автомобільних доріг у Львівській області дорожники розпочали капітально ремонтувати останню ділянку вказаної дороги від села Велика Горожанка до селища Меденичі (км 38+200 – км 53+992).

На сьогоднішній день рух автомобільного транспорту здійснюється відремонтованою дорогою до села Колодруби. До цього населеного пункту виконані роботи з поширення проїзної частини, влаштовані конструктивні шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попереднім посиленням основи. В межах населених пунктів влаштовано дощову каналізацію, тротуари та зупинки громадського транспорту, освітлення. Також виконані заходи із забезпечення безпеки та організації дорожнього руху: нанесено дорожню розмітку, влаштовані знаки та бар’єрне огородження.  

Крім цього, активно проводяться ремонтні роботи на штучних спорудах. Зараз тривають роботи на п’ятьох мостових переходах поблизу Колодрубів.

При належному фінансуванні у 2020 році планується повністю завершити ремонтно-будівельні роботи на цій дорозі.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook