На перетині доріг поблизу Жовкви тривають роботи над транспортною розв’язкою

25 листопада 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

Станом на сьогодні змінили схему організації дорожнього руху, збудувавши кільцеву транспортну розв’язку на перехресті доріг М-09 Тернопіль – Львів – Рава-Руська та Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква і вже кілька днів автомобілі рухаються по іншій траєкторії.

Як зазначили у Службі автомобільних доріг Львівщини, для підтримання безпечного руху автомобілів на перетині доріг з інтенсивним рухом транспорту у Жовкві третій тиждень активно проводять ремонтно-будівельні роботи, а саме влаштовують транспортну розв’язку типу «кільце». Подібні розв’язки змушують водіїв знижувати швидкість на під’їздах до перехресть чим підвищують безпеку перетину. Перехрестя з круговим рухом знижують кількість зіткнень зі смертельними випадками на 90%.

На об’єкті вже поклали два шари асфальтобетонного дорожнього покриття з попередньо укріпленою основою. Також на «кільці» вже влаштовані бордюрні камені та фігурні елементи мощення.

Наразі виконують роботи із влаштування тротуарів і заїзних кишень та проводять підготовчі роботи для забезпечення зовнішнього освітлення.

Попереду роботи із встановлення дорожніх знаків та нанесення горизонтальної розмітки. Наразі регулювання дорожнього руху здійснюємо за допомогою встановлених тимчасових дорожніх знаків.

На об’єкті працює підрядна організація ТОВ «Автомагістраль – Південь».

Нагадаємо, ремонтно-будівельні роботи проводять в рамках президентської програми «Велике будівництво».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook