Відремонтували 12-кілометрову ділянку дороги до майбутнього пункту пропуску Нижанковичі – Мальховіце

30 листопада 2021р, Новини. Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку, Прес-служба ОДА

У межах Великого будівництва на автомобільній дорозі Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич – Стрий завершили ремонтні роботи на ділянці від Дрогобича до межі Самбірського району, км 66+290 – км 78+591.

 «Автошлях Т-14-18 ремонтом охоплено одразу на кількох ділянках загальною довжиною майже 60 км. Адже ця дорога має важлива соціальне значення для Львівщини, оскільки веде до майбутнього пункту пропуску Нижанковичі - Мальховіце. Ділянку дороги від Дрогобича до межі Самбірського району розпочали ремонтувати ще у 2018 році. Тоді провели роботи зі зрізу пошкодженого дорожнього покриття, підсилення основи із щебенево-піщаної суміші та уклали нижній шар асфальтобетону. Через відсутність цільового фінансування, ремонтні роботи на цій ділянці були призупинені. Цього року ми відновили ремонт автошляху і сьогодні ми можемо вже насолоджуватися поїздкою на цій дорозі», - повідомляє керівник Служби автомобільних доріг у Львівській області Олег Береза.

 У ході ремонту провели такі роботи:

  • влаштували тріщино-перериваючий шар асфальтобетонного дорожнього покриття;
  • уклали щебенево-мастичну асфальтобетонну суміш;
  • в межах населених пунктів влаштували тротуари та зупинки громадського транспорту;
  • провели заходи із безпеки дорожнього руху: нанесли розмітку та встановили дорожні знаки.

Роботи виконала підрядна організація ТзОВ «Онур Конструкціон Інтернешнл».

Крім цього, проводимо роботи із капітального ремонту на ще одній ділянці автомобільної дороги Т-14-18 Нижанковичі – Самбір – Дрогобич - Стрий між населеними пунктами Самбір та Нижанковичі за кошти польського кредиту в рамках проєкту «Розбудова прикордонної дорожньої інфраструктури на підходах до пунктів пропуску на українсько-польському кордоні».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook