Для Львівського обласного центру комплексної реабілітації для дітей та осіб з інвалідністю Св. Пантелеймона закупили два транспорті засоби

20 грудня 2019р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 грудня, відбулося вручення автобуса та мікроавтобуса для перевезення дітей та осіб з інвалідністю, які отримують реабілітаційні послуги в Обласного центрі комплексної реабілітації  для дітей та осіб з інвалідністю Святого Пантелеймона.

Закупівля транспортних засобів відбулася в рамках реалізації проектів секторальної підтримки за фінансування Європейського Союзу.

Загалом надано фінансову підтримку на суму понад 3,5 млн гривень. Транспортні засоби обладнано усіма необхідними елементами доступності необхідними для дітей  та осіб з інвалідністю.

Відтак, за допомогою транспортних засобів послугами реабілітації Обласного центру зможуть скористатися  діти та особи з інвалідністю, які  цього потребують.

Водночас, діти та особи з інвалідністю, які отримують реабілітаційні послуги, матимуть змогу відвідувати цікаві екскурсії та пізнавати історичні та культурні цінності Львівщини.

Також в Обласний центр сьогодні завітав Святий Миколай, який вручив  27 діткам з інвалідністю подарунки. Дітки з інвалідністю приготували для усіх присутніх казкову виставу «Рукавичка».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook