Для молоді з інвалідністю у Дрогобичі провели рекреаційний фестиваль «Спарт»

27 вересня 2021р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

Рекреаційні ігри-естафети, презентаційний турнір гри бочча, показові виступи Школи бойового гопака – все це і не тільки мали змогу відвідати діти й молодь з інвалідністю у межах фестивалю «Спарт».

Такий захід у Дрогобичі вирішили провести, аби популяризувати спорт, активне та мистецьке дозвілля серед людей з інвалідністю.

«Цьогорічний «Спарт» уже дев’ятий! І кожного року ми намагалися запропонувати щось нове, щоб зацікавило наших дітей, молодь їхніх батьків та опікунів. Цього року такою новинкою був  презентаційний турнір паралімпійського виду спорту гри Бочча, що викликало неабияке захоплення не лише у дітей, а й у їхніх батьків, які також спробували себе в цій грі», - зазначила Ірина Дзюрах, керівниця Дрогобицького добровільного товариства захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія».

Проєкт також спрямований на формування позитивних стосунків молоді з інвалідністю і їх ровесниками, а також сприяння їх фізичному розвитку та повноцінній інтеграції в суспільство.

«На жаль, поки що в Україні існує досить великий дефіцит відповідних умов та державних закладів для фізичного та творчого розвитку дітей та молоді з інвалідністю. Багато з них здібні до музики, малярства, заняття спортом тощо, але не можуть, і не мають можливості реалізувати своє прагнення. Проєкт, якій реалізували на Дрогобиччині – маленька, але важлива цеглинка у побудову інклюзивного суспільства в Україні», – зауважує головний спеціаліст відділу молодіжної політики Львівської ОДА Віктор Аторвін.

Нагадаємо, що Дрогобицьке добровільне товариство захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» реалізувало проєкт за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА.

Ключові слова:

діти з інвалідністю

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook