Наприкінці лютого в області відбудеться масштабна аграрна подія «AGROPORT WEST LVIV 2020»

20 січня 2020р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Міжнародний форум з розвитку фермерства цьогоріч відбудеться у Музейно-культурному комплексі «Львіварня». Про це йшлося сьогодні, 20 січня, під час брифінгу.

«Приємно, що Агропорт традиційно розпочинається із Львівщини. Львівщина має чим похвалитися і має багато напрямів для розвитку. Акцент робитимемо на органічному виробництві, адже правильне харчування - основа здорового життя», - наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський.

Досвід щодо розвитку агропромислового сектору в різних областях України показує стійку тенденцію  зацікавленості аудиторії в децентралізації фокусів на користь конкретного регіону, тому були розроблені новий формат та нова стратегія проекту.

«Цьогоріч клубний формат Агропрта дозволить організувати ще більш тісну комунікацію. Новий формат покликаний сформувати національну мережу хабів з центром в кожному окремому регіоні. В межах цьогорічного проекту також планується нагородження кращий агровиробників, де за виробничими показниками будуть відзначені наші найкращі виробники», - розповіла директор департаменту агропромислового розвитку Львівської обласної державної адміністрації Юлія Шопська.

Агрофорум передбачає бізнес-платформу із демо-зоною з обладнаними виставковими місцями,  зал для індивідуальних перемовин та зустрічей, а також комунікаційну платформу.

«Зберігати традиції притаманно для Львівщини, тому наш захід уже традиційно починається із львівського регіону, який зможе показати приклад для інших регіонів. Цього року вперше ми сфокусуємось на інтересах виключно львівських агровиробників. Чекаємо на гостей з різних регіонів України. Ділова програма міститиме стратегічну сесію, презентацію кращих практик та урочисту програму», - наголосив генеральний менеджер «Агропорт Україна» Дмитро Титаренко.

Окрім того, сьогодні  розпочався конкурс «Розмалюй майбутнє у власні кольори». Роботи дітей винесуть на всеукраїнське голосування, а переможців нагородять на Агропорті. Зазначимо,  XIII Міжнародний форум з розвитку фермерства «AGROPORT WEST LVIV 2020» відбудеться 27 лютого.

Ключові слова:

агропортбрифінг

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook