Кам’янка-Бузька районна лікарня має успішно зайти в новий етап медичної реформи

21 лютого 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Заступник голови Львівської облдержадміністрації Іван Собко зустрівся сьогодні із представниками лікарні, районної влади та підрядниками, аби обговорити ситуацію із судовим провадженням проти КНП «Кам’янка-Бузька ЦРЛ», внаслідок якого було заблоковано банківські рахунки лікарні.

Участь у нараді також взяв перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк.

Під час розмови сторони зійшлися на думці у потребі якнайшвидшого врегулювання ситуації, що дасть можливість розпочати установі співпрацю із НЗСУ.

«Кожна медична установа другого і третього рівня мають зайти в реформу. В усіх проблемних питаннях медичних закладів треба шукати конструктив. Компромісні рішення дозволять підписати договори з Національною службою здоров’я та надати якісні послуги мешканцям», - наголосив під час зустрічі Іван Собко.

За результатами наради вирішили профінансувати частину задекларованого авансу підряднику із районного бюджету, та розблокувати рахунки до середини наступного тижня.

Також присутні обговорили можливості щодо залучення коштів на реалізацію проєкту «Реконструкція фасаду з впровадженням енергозберігаючих заходів будівлі Кам’янка-Бузької центральної районної лікарні».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook