Соціально відповідальний бізнес подбав про харчування для людей, які перебувають на обсервації

17 квітня 2020р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

Мешканців Львівщини, які повертаються із-за кордону відповідно до постанови Кабінету Міністрів та рішення обласної комісії ТЕБ і НС, госпіталізують на обсервацію у визначені установи.

Видатки на проживання у місцях обсервації здійснюються за кошти резервного фонду обласного бюджету, однак харчування покладено на самих мешканців, які перебувають у таких установах.

«Саме тому ми звернулися до свідомих представників бізнесу, аби вони розглянули можливість посприяти у забезпеченні харчування. Хочеться подякувати відповідальному бізнесу за те, що безкоштовно харчують не лише осіб на обсервації, а й правоохоронців, що охороняють територію установ», - наголосив заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«На час тимчасового розміщення осіб соціально відповідальний бізнес індустрії гостинності забезпечив триразове харчування та Великодні набори, а саме «FEST! Доставка» та ресторан грузинської кухні «Ахалі. Більше ніж хінкальня». Індустрія гостинності чи не першою найбільше страждає від коронавірусної хвороби. Попри складний період для усієї індустрії гостинності бізнес надалі продовжує допомагати та по-справжньому проявляти себе у соціально відповідальних проєктах, які вкрай важливі для області. Відтак, «FEST! Доставка» Холдингу емоцій !FEST забезпечує обідніми ланч-боксами понад 300 медиків щодня на час карантину, а також декілька закладів харчування об’єднались у проект «Нагодуй Лікаря», які возять в лікарні обіди», - розповіла керівник управління туризму Наталя Табака.

Загалом в області визначено 8 спеціалізованих закладів для організації обсервації (ізоляції), відповідно до вимог Міністерства охорони здоров’я України, та ще напрацьовуються резервні заклади, загальною кількістю понад 3 тис ліжкомісць.

Ключові слова:

обсерваціяхарчування

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook