Благодійники нададуть допомогу шістьом лікарням Львівщини
20 травня Ротарі Клуб "Львів Інтернешенл" (Ротарі Клуб Ааруп, Данія) та департамент охорони здоров’я Львівської обласної державної адміністрації підписали меморандум про співпрацю. Документ підписали в межах Глобального гранту (Global Grant) #GG2013773 “Зупинимо Covid-19” у Львівській області.
Згідно з ним, шість лікарень, які розташовані на території Львівської області забезпечать медичним обладнанням та засобами індивідуального захисту. Це, зокрема, КНП ЛОР «Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня», КНП ЛОР «Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «ОХМАТДИТ», КНП «Кам’янка-Бузька центральна районна лікарня», КНП «Рудківська лікарня» Рудківської міської ради, КНП «Стебницька міська лікарня» Дрогобицької міської ради, КНП «Дрогобицька міська дитяча лікарня» Дрогобицької міської ради.
Окрім того, такою допомогою планують забезпечити й інші лікарні, яким буде необхідна допомога на момент поставки медичного обладнання і засобів індивідуального захисту.
«Завдяки підписанню цього меморандуму, Львівська область матиме вкрай необхідні медичні прилади для лікування хворих з коронавірусом. Зокрема, пульсоксиметри для вимірювання рівня сатурації в капілярній крові та оксигенатори для насичення крові киснем. Це обладнання пришвидшить одужання пацієнтів, а засоби індивідуального захисту зможуть захистити медичних працівників», - наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.
Відтак, між лікарнями розподілять 10 концентраторів кисню та 160 пульсоксиметрів; засоби індивідуального захисту, 800 захисних екранів для обличчя, 3000 костюмів одноразового використання і 2500 пар рукавичок, 2800 респіраторів FFP3. Також для потреб населення передадуть 8000 масок.
Ключові слова:
благодійна допомогаНовини за темою
8-ма міська клінічна лікарня отримала хірургічні інструменти та медичний інвентар з Німеччини
11 серпня 2021
Комунальне некомерційне підприємство «8-ма міська клінічна лікарня м. Львова» отримала благодійну допомогу у вигляді хірургічних інструментів, медичного інвентарю, різних засобів догляду за хворими з Німеччини. «Керівництву лікарні вдалося залучити гуманітарну допомогу від медичної служби збройних сил Німеччини через благодійний фонд «З повною довірою». Львівська облдержадміністрація, в свою чергу, неодноразово зверталася до Бундесверу щодо підтримки ініціативи колективу 8-ї клінічної лікарні та сприянні у процесах оформлення та перевезення медичного обладнання. Львівська ОДА завжди підтримує ініціативи закладів охорони здоров’я та інших установ в залученні гуманітарної допомоги з-за кордону. Дякуємо волонтеру Євгену Мацієвському та завідувачу центру термічної травми і пластичної хірургії 8-ї клінічної лікарні Василю Савчину за ініціативу та за те, що звернулися до адміністрації за підтримкою для отримання необхідних медичних засобі», - зазначив директор міжнародної технічної діяльності Львівської облдержадміністрації Роман Шепеляк. Зокрема, лікарня отримала набори хірургічних інструментів, шини, компреси, пульсоксиметри, прилади для перегляду рентгенологічних знімків, зажими для артерій тощо.
Госпіталю ветеранів війн та репресованих передали кисневі концентратори
17 грудня 2020
ПУМБ та Фонд Ріната Ахметова сьогодні передали Винниківському госпіталю шість концентраторів, які потребують кисневої підтримки під час лікування COVID-19. Це обладнання життєво необхідне для лікування хворих з середнім ступенем тяжкості. «Дякую ПУМБ та Фонду Ріната Ахметова за системну допомогу в боротьбі з коронавірусною хворобою. Впродовж цього складного періоду Фонд передав лікарням Львівщини апарати ШВЛ, тисячі захисних костюмів для медиків, експрес-тести. Це ті речі, які в нинішніх реаліях є безцінними, адже рятують життя. Сьогодні ми продовжуємо розширювати кисневу мережу в наших лікарнях. Розуміємо, що для багатьох хворих на коронавірус кисень важливіший, ніж будь-які ліки. Тому з великою вдячністю приймаємо подаровані кисневі концентратори. Партнерство з банком і Фондом демонструє, наскільки ефективною може бути співпраця бізнесу і влади у вирішенні найскладніших завдань», – зазначив голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. 10-літровий кисневий концентратор стане у нагоді й після пандемії: він може бути використаний для лікування не тільки захворювань органів дихання, але й серцево-судинної та церебральної судинної систем, захворювань гіпоксії. «Разом з Фондом Ріната Ахметова банк доставить 21 кисневий концентратор до 4 лікарень у 4 областях західного регіону. Всього наша команда надасть 140 концентраторів для 27 лікарень у різних регіонах України. Прагнемо, щоб кисневе обладнання вчасно врятувало життя українців. Сьогодні боротьба з COVID-19 справа кожного українця, громади, бізнесу», – наголосив керуючий Регіональним центром ПУМБ у Львові Андрій Бордіян. На важливості сучасного обладнання наголосив керівник лікарні Максим Прикупенко. «Це обладнання є вкрай необхідним для наших пацієнтів. Щиро дякуємо нашим благодійникам за таку вагому підтримку», – підкреслив генеральний директор «Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи» Максим Прикупенко.
Політехніка та медичний університет долучились до боротьби із коронавірусом
1 жовтня 2020
Сьогодні в рамках реалізації чотирьохсторонньої грантової угоди передано тест-системи на виявлення Ig M та Ig G до коронавірусу методом імуноферментного аналізу та витратних матеріалів для проведення обстежень. Партнери проекту - фонд європейської кооперації Ініціатив «Центральна Європейська Ініціатива» з однієї сторони, Національний університет "Львівська Політехніка", Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького та Львівська обласна державна адміністрацієя з другої сторони. Тести розподілять між спеціалізованими лабораторіями області, де майже 10 тисяч мешканців Львівщини зможуть обстежитись на наявність антитіл класу IgG і IgM до COVID-19 в крові людини. "Ми вдячні нашим партнерам із університетів за важливий внесок у боротьбу із вірусом. Спільно із фондом європейської кооперації Ініціатив нам вдасться зробити ще один крок на шляху припинення розповсюдження хвороби", - зазначив директор департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис. Політехніка разом із медичним університетом подали заявку на участь у конкурсі півроку тому. Загалом на здобуття гранту було подано понад чотири сотні зявок, фінасування отримали 28 проектів, у тому числі проект львівських університетів на загальну суму 321 520 гривень.
Медичним установам області передали тест-системи від благодійників
13 Червня 2020
Львівська облдержадміністрація спільно із благодійним фондом "Із янголом на плечі" та небайдужими доброчинцями придбали та передали тест-системи для діагностики працівників на COVID-19 методом ІФА. Благодійну допомогу отримали: КП "Центральна міська лікарня Червоноградської міської ради", КНП «Золочівська ЦКЛ», КНП Яворівської районної ради Львівської області «Новояворівська районна лікарня імені Юрія Липи», КНП «Стрийська центральна міська ліккарня», КНП ЛОР «Львівський обласний центр служби крові». Окрім того, за останній час передали у лікарні - 1160 одноразових костюмів, 50 безконтактних термометрів та 10 тест-систем для 9600 тестувань медиків. ІФА-тестування IgM до вірусу SARS- CoV2 призначено для якісного виявлення антитіл до вірусу у сироватці чи плазмі крові людини з метою діагностики COVID-19. Виявлення антитіл до SARS-CoV2 методом ІФА має високе діагностичне значення. Наявність IgM свідчить про те, що організм на момент проведення дослідження перебуває у процесі боротьби з COVID-19. Дослідження на антитіла lgM дає змогу: - підтвердити активну фазу перебігу захворювання на COVID-19; - провести моніторинг гострої фази перебігу захворювання та оцінити імунну відповідь організму. Для допомоги медикам у боротьбі з коронавірусом на рахунки фонду надійшло : 2 609 996,22 грн. Усі небайдужі можуть долучитись до збору коштів, що використовують на протидію інфекції. Реквізити : Картка Приватбанку 5169 3305 2147 3006 (директор Фонду Федечко Ю.В.), лише для користувачів Приват24 р/р для юр. осіб і тих, у кого рахунки не в Приватбанку рахунок: UA593253210000026008053785175 БО БФ IЗ ЯНГОЛОМ НА ПЛЕЧI (Благодiйна органiзацiя), АТ КБ "ПРИВАТБАНК" ЄДРПОУ/ДРФО 41411833, валюта UAH (Українська гривня). Призначення - благодійний внесок, допомога лікарням.
Центр легеневого здоров’я отримав сучасні ШВЛ від благодійників
9 Червня 2020
Сьогодні, 9 червня, відбулась передача благодійного вантажу для Центру легеневого здоров’я. Медичний заклад, який є одним із опорних в області у боротьбі з коронавірусом, отримав 6 сучасних апаратів для штучної вентиляції легень. Це перша партія такого обладнання для Львівської області від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕК. «6 апаратів штучної вентиляції легень вже сьогодні будуть готові рятувати життя мешканців області. Це вже не перша передача благодійної допомоги від Фонду Ріната Ахметова та ДТЕКу і я хочу в черговий раз їм подякувати за допомогу у протидії небезпечному коронавірусу на Львівщині. Епідситуація в області погіршується щодня. Станом на ранок зафіксовано вже 2211 хворих на ковід, 49 з них виявили упродовж попередньої доби. Апарат ШВЛ - це можливість врятувати хворого, який знаходиться у критичному стані. Хочу відзначити працьовитість та відданість лікарів Центру легеневого здоров`я, які ризикуючи власним здоров’ям, боряться за життя хворих. Користуючись нагодою, хочу звернутися до мешканців Львівщини і нагадати, шо карантин, як і пандемія не закінчились! Коронавірус лютує в Україні та світі. Будьте уважні до власного здоров`я, дотримуйтесь карантинних заходів та бережіть себе», - зазначив голова Львівської ОДА Максим Козицький. На важливості якісного медичного обладнання наголосив і перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк. «Раді, що не тільки благодійники Львівщини, а Фонд Ріната Ахметова допомагає лікарням нашої області в боротьбі з коронавірусом. І підтвердженням цьому є сьогоднішня подія. Це перша партія апаратів для цієї лікарні, ми очікуємо нові партії, які буде передане частково і в деякі районні лікарні, які упродовж останніх трьох тижнів вже почали приймати хворих на коронавірус. Зауважу, що кожного тижня упродовж останнього місяця ми передаємо медобладнання, у тому числі ШВЛ, придбане коштом обласного бюджету та небайдужого бізнесу, для потреб наших обласних медичних установ, зокрема й тих, які зараз знаходяться на передовій у боротьбі з коронавірусом. Ще раз дякуємо нашим меценатам і сподіваємося на подальшу співпрацю», - сказав перший заступник голови Львівської обласної ради Богдан Гагалюк. Апарати для роботи із хворими на коронавірусну інфекцію, медикам на передовій передав Фонд Ріната Ахметова, який об’єднав зусилля бізнесів та ДТЕК для забезпечення регіони засобами для боротьби з коронавірусом. «Сьогоднішня ситуація з COVID-19 вимагає від нас повної акумуляції всіх ресурсів, які тільки можна залучити до боротьби з вірусом. Фонд Ріната Ахметова спрямував 300 млн грн на забезпечення українських лікарень необхідним обладнанням та захистом у боротьбі з коронавірусом. Ці ШВЛ-и, які першим траншом передаються наших лікарям, є необхідні сьогодні і сподіваємось внесуть велику лепту у порятунок життів людей. Фондом зроблено багато роботи в частині закупівлі цих ШВЛ, окрім обладнання Фонд також проводить освітні семінари для лікарів, які прцюють з ШВЛ. Ми щиро дякуємо медикам за те, що вони наполегливо кожного дня працюють, щоб лікувати наших громадян. І ДТЕК, як бізнес, який взяв зобов'язання підтримувати розвиток регіону, буде всіляко сприяти, щоб як найшвидше подолати епідемію», - розповів директор ДТЕК Західенерго Олег Таращук. Як пояснили під час брифінгу, компактність і модульність ШВЛ-ів дозволяють їм працювати практично цілодобово, і в автономному і в стаціонарному режимах. Окрім цього, вони практично без участі оператора налаштовуються індивідуально під кожного пацієнта та мають функцію серцево-легеневої реанімації. «Від квітня ми прийняли понад 300 пацієнтів з важкими пневмоніями. З них понад 150 – це підтверджений COVID-19. Звичайно, не обходиться без втрат. Але сподіваюсь, що завдяки такому обладнанню їх кількість вдасться мінімізувати», - зазначив головний лікар Центру легеневого здоров’я Любомир Рак. Додамо, що Фонд Ріната Ахметова та ДТЕК окрім сучасних ШВЛ-ів також у квітні на потреби медичних закладів області передали майже 35 тис експрес-тестів для діагностики вірусу та захисні костюми для медиків. Окрім цього, проводиться навчання для медпрацівників, які працюють з хворими на COVID та використовують ШВЛ.
Лікарі чотирьох медичних закладів області, які борються із коронавірусом, отримали благодійну допомогу
22 травня 2020
Сьогодні, 22 травня, чотири медичні заклади Львівщини, які перебувають на передовій боротьби із короновірусною інфекцією, отримали допомогу від благодійників. Воду для медиків передала компанія Моршинська. «Ми вдячні, що є люди, які розуміють в якій ситуації сьогодні перебувають медики, вони - на передовій, ризикуючи власним здоров’ям та наражаючи себе на небезпеку. Ми раді, що меценати, благодійники це бачать та цінують, за що їм велика дяка»,- зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. Благодійну допомогу отримали Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Львівська обласна інфекційна клінічна лікарня, Львівський регіональний фтизіопульмонологічний клінічний лікувально-діагностичний центр та Львівський обласний госпіталь інвалідів війн та репресованих ім. Ю. Липи. На кожен заклад скерували по 300 літрів води. «Ця допомога є дуже вагома, оскільки ми користуємось водою, яку нам дають благодійники і інші організації вже давно. Цю воду ми використовуємо і для пацієнтів і для медичного персоналу. Оскільки, якщо провести 6 годин у захисному костюмі, зневоднення наступає само собою і потрібно поповнювати запаси рідини, електролітів і мікроелементів»,- зазначив заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник. Нагадаємо, що за попередню добу з підозрою на коронавірус госпіталізовано 53 особи, скеровано на самоізоляцію 25 осіб. Знаходяться в стаціонарах 404 хворих.
Для Львівського обласного центру екстренної допомоги та медицини катастроф благодійники передали засоби захисту
8 травня 2020
Сьогодні, 8 травня, відбулась передача благодійного вантажу для Львівського обласного центру екстренної допомоги та медицини катастроф. Відтак, на потреби медичних працівників, які перебувають на передовій боротьби із коронавірусною інфекцією, передали медичні маски, захисні окуляри закритого типу, медичних захисний одяг, костюми біологічного захисту тощо. "Від імені департаменту охорони здоров'я Львівської ОДА хочемо висловити величезну подяку великому бізнесу, який у сьогоднішній, абсолютно складний час, не стоїть осторонь, а долучається з такими чудовими ініціативами. засоби індивідуального захисту - це зараз те, що є найбільш необхідне нашим медичним працівникам. Досить знаково є тое, що ми сьогодні передаємо ці засоби індивідуального захисту саме в Центр медицини катастроф, працівники якого перші стикаються із небезкою інфікування", - зазначив директор департамент охорони здоров'я Львівської ОДА Орест Чемерис. Всього до лікарень Львівської області, з урахуванням допомоги містам обласного призначення представники цього соціально відповідального бізнесу передали 100000 медичних масок, 4100 захисних комбінезонів та 2100 захисних окулярів. За словами благодійника, представника слціально відповідального бізнес-середовища Петра Михайлишина, обласна влада постійно координує взаємодію лікарень та приватного бізнесу для оперативного визначення актуальних потреб та надання відповідної допомоги. «Ми піклуємось про здоров’я українців та докладаємо усіх зусиль, щоб допомогти медикам протистояти поширенню коронавірусу. Були проведені консультації з МОЗ та отримані чіткі рекомендації щодо першочергової необхідності забезпечити українських лікарів саме засобами індивідуального захисту. У межах цієї програми, літаком «Мрія» було доправлено гуманітарний вантаж для медичних закладів України: 2 млн масок, 75 тис. захисних комбінезонів та 30 тис. захисних окулярів, які передаються в усі обласні центри країни», - додав він. За словами головного лікаря КНП ЛОР "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" Яреми Качмара, працівники екстренної медичної допомоги першими стикаються із пацієнтами, які можуть бути потенційно інфіковані. Відтак, вони найбільше ризикують, тому така допомога є вкрай необхідною та важливою.
Медики, які борються із коронавірусом, отримають допомогу від благодійників
7 травня 2020
Лікарні, що визначені першою та другою лінією реагування на випадки захворювання на Cоvid-19, додатково забезпечать захисними костюмами, моніторами пацієнтів, мобільними рентгенами та ультразвуковими апаратами. Такий благодійний вантаж розподілить по тринадцятьох лікарнях Львівської області «Нафтогаз». «З огляду на те, що пандемія триває, медики докладатимуть все більше зусиль для її стримування. В цьому контексті додаткові технічні та індивідуальні засоби будуть сприяти якіснішому реагуванню на виклики, які постають перед нашими лікарями. Ми вдячні усім благодійниками, які тримають руку на пульсі та підстраховують галузь охорони здоров’я. Разом ми зможемо мінімізувати негативні наслідки захворювання», - наголосив заступник директора департаменту охорони здоров’я Андрій Васько. Подібну допомогу від «Нафтогазу» отримають лікарні в інших областях України.
Лікарням Львівщини передали засоби індивідуального захисту, придбані за кошти благодійників
5 травня 2020
Сьогодні компанія Nestlé Україна спільно з Благодійним Фондом «Із янголом на плечі» передали дві тисячі засобів індивідуального захисту для медиків Львівщини. Відтак, 4 медичні установи отримають по 500 костюмів індивідуального захисту. “У час пандемії, коли наші медики на передовій борються з інфекцією, яка поширюється світом, ми маємо можливість передати нашим закладам охорони здоров’я засоби індивідуального захисту. Благодійний вантаж ми передамо медикам обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, Львівської обласної інфекцiйної лiкарні, обласного госпіталю інвалідів війн та репресованих імені Юрія Липи, фтизіопульмонологічного клінічного лікувально-діагностичного центру. Ще раз щиро дякую благодійникам за надану потрібну допомогу у цей нелегкий для усіх час”, - зазначив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис. Засоби захисту для медичних працівників придбали за благодійні внески філії ТОВ «Нестле Україна» «Нестле бізнес сервіс центр Європа». Зокрема, лише на ці засоби індивідуального захисту для чотирьох лікарень Львівщини компанія виділила 1 млн 660 тис грн. “Компанія Nestlé Україна не могла залишатись осторонь у такий складний час боротьби з коронавірусом. Це проблема не лише України, але й загальносвітова. Наша компанія присутня у більшості країн світу, в тому числі має велику кількість працівників в Україні, і значна їх частина працює саме у Львові. У нас тут є фабрика та сервісний центр, де працює понад півтори тисячі людей, які надають сервіс компаніям Nestlé у Європі та інших країнах світу. Саме завдяки цьому офісу ми маємо можливість надати допомогу львівським лікарням. Наш генеральний директор Алеcсандро Дзанеллі понад рік очолює нашу компанію і сам є італійцем, тому йому дуже близька ця проблема і він вважає, що першочергово потрібно допомагати лікарням та бути разом із суспільством”,– наголосив директор з корпоративних комунікацій та зв'язків з громадськістю Nestlé Володимир Співак. Усі охочі можуть долучитись до збору коштів для закупівлі засобів індивідуального захисту та іншого медичного обладнання для медичних установ. За детальною інформацією звертайтеся до координатора за телефоном +380(67) 3705277 (Ірина). Реквізити: БО IЗ ЯНГОЛОМ НА ПЛЕЧI (Благодiйна органiзацiя), ЄДРПОУ/ДРФО 41411833, АТ КБ "ПРИВАТБАНК" (ЄДРПОУ банку 14360570, код банку 325321) рахунок: No UA593253210000026008053785175 (Поточний рахунок), валюта UAH (Українська гривня), Призначення платежу: благодійний внесок. “Ця передача костюмів - це хороший приклад співпраці між Львівською облдержадміністрацією, БФ “Із янголом на плечі” та компаніями, які є зараз основними благодійниками. Завдяки їхній допомозі ми можемо передати засоби захисту для наших лікарів. Ми дякуємо за довіру, за те що облдержадміністрація звернулась до нас щодо відкриття спеціалізованого рахунку на який надходять кошти від благодійників, малого, середнього та великого бізнесу і спільними силами ми можемо захистити медиків від коронавірусу. Дякую компанії Nestlé такими прикладами ми можемо керуватись і закликати благодійників до співпраці з нашим фондом”, - зазначила голова правління БФ «Із янголом на плечі» Ірина Плахтій.
Прийом заявок на регіональний конкурс "Благодійна Львівщина-2018" триває
4 грудня 2018
У Львівській області стартував регіональний етап Національного конкурсу «Благодійна Україна - 2018», який багато років поспіль проводить Асоціація благодійників України. На Львівщині партнером асоціації є Громадська організація «Центр ділового партнерства». Національна експертна рада конкурсу за результатом оцінювання заявок визначить у 2019 році переможців і лауреатів Конкурсу окремо по Львівщині. Вшанування відзнакою «Ангел добра» і дипломами відбудеться двічі: на урочистій церемонії «Благодійна Львівщина-2018» у Львові (регіональний етап конкурсу) та на головній церемонії «Благодійна Україна – 2018» у м. Києві. Асоціація благодійників України та Громадська організація «Центр ділового партнерства» запрошують доброчинців, меценатів, волонтерів Львівської області номінуватися або номінувати своїх колег на участь в Національному конкурсі «Благодійна Україна». У конкурсі можуть брати участь благодійники, які надавали благодійну допомогу для вирішення актуальних суспільних проблем у період з 1 січня по 31 грудня 2018 року; благодійні проекти (ініціативи), реалізація яких (повністю або окремого етапу) була здійснена у зазначений період; суспільні інституції, які у цей період провадили діяльність, спрямовану на розвиток і підтримку благодійності в Україні, благоотримувачі, представники медіа. Для участі у конкурсі необхідно заповнити заявку. Заповнену заявку (у форматі word) та додаткові до неї матеріали в електронному вигляді необхідно надіслати на електронну адресу Національного конкурсу «Благодійна Україна – 2018»: konkurs.blago@gmail.com до 15 березня 2019 року. Додані до заявки оцифровані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи), можуть позитивно вплинути на кінцеву оцінку конкурсної заявки та визначення переможців і лауреатів конкурсу. Заповнюючи заявку обов’язково вкажіть номінацію, у якій хочете взяти участь. У цьому році є 16 основних, 3 індивідуальні та 4 спеціальні номінації: Основні колективні номінації: 1.Благодійність великого бізнесу. 2.Благодійність середнього та малого бізнесу. 3.Корпоративна благодійність. 4.Колективне волонтерство. 5.Всеукраїнська благодійність. 6.Регіональна благодійність. 7.Місцева благодійність. 8.Благодійність в охороні здоров’я. 9.Благодійність в освіті та науці. 10.Благодійність в культурі та мистецтві. 11.Благодійність в соціальній сфері. 12.Благодійність в захисті України. 13.Благодійність неурядового сектору. 14.«Добро починається з тебе». 15.Благодійна акція року. 16.«Платформа добра». Індивідуальні номінації: 1.Благодійник року. 2.Волонтер року. 3.Меценат року. Спеціальні номінації: 1.Народний благодійник. 2.Медіа про благодійність 3.Благодійність медіа 4.Допомога з-за кордону. Перед тим як обрати номінацію, ознайомтеся із Положенням "Про Національний конкурс «Благодійна Україна», або окремо з витягом з Положення «Конкурсні номінації», де описана кожна із номінацій. За детальнішою інформацією звертайтеся за тел.: 067-164-04-11; e-mail: konkurs.blago@gmail.com, сайт: http://blagoukraine.org/. Регіональний партнер конкурсу у Львівській області: Громадська організація «Центр ділового партнерства». Контакти: тел. (098) 638-95-07, e-mail: oksa05@gmail.com.
Триває збір заявок для участі в національному конкурсі «Благодійна Україна-2017»
23 січня 2018
Триває збір заявок для участі в національному конкурсі «Благодійна Україна-2017». Переможців на загальнодержавному рівні визначать в п’ятнадцятьох основних, трьох індивідуальних та чотирьох спеціальних номінаціях. Метою конкурсу є розвиток ефективного соціально-орієнтованого благодійництва, меценатства та волонтерства в Україні шляхом публічного стимулювання кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та практик. Завдання Конкурсу: - популяризація благодійництва, меценатства та волонтерства, їхніх організацій та ефективних практик; - відзначення кращих благодійників, меценатів та волонтерів, їхніх організацій та ефективних практик, інших колективів та організацій, які реалізували значні - благодійні проекти та акції в Україні протягом звітного року; - інформування суспільства про кращі практики благодійної діяльності; - популяризація та заохочення широкого кола громадян до благодійності. Для участі у конкурсі необхідно подати конкурсну заявку відповідної форми. До заявки доцільно додати заскановані фотографії, публікації, відгуки, рекомендації тощо, які характеризують діяльність благодійника або хід реалізації благодійного проекту (ініціативи). Заявки на участь у конкурсі можуть подавати безпосередньо самі благодійники, набувачі благодійної допомоги та будь-які неурядові організації та фізичні особи (окрім органів державної влади, місцевого самоврядування та політичних партій), незалежно від громадянства, зацікавлені у розвитку та популяризації благодійних ініціатив. Основні колективні номінації: - Благодійність великого бізнесу. - Благодійність середнього бізнесу. - Благодійність малого бізнесу. - Корпоративна благодійність. - Колективне волонтерство. - Всеукраїнська благодійність. - Регіональна благодійність. - Благодійність в охороні здоров’я. - Благодійність в освіті та науці. - Благодійність в культурі та мистецтві. - Благодійність в соціальній сфері. - Благодійність в захисті України. - Благодійність неурядового сектору. - Молодіжна та дитяча благодійність. - Благодійна акція. Індивідуальні номінації: - Громадянська благодійність. - Меценат року. - Волонтер року. Спеціальні номінації: - Народний благодійник. - Благодійність у медіа. - Допомога з-за кордону. Відзнакою переможця в окремій номінації конкурсу є «Ангел добра» – унікальна керамічна статуетка ангела, декорована багатим національним орнаментом і оздоблена бурштином. Авторський бурштиновий «Ангел добра» – спільна розробка Асоціації «Український бурштиновий світ» та українських майстрів. Оголошення результатів Національного конкурсу «Благодійна Україна» відбувається на підсумковій прес-конференції, а оголошення переможців – під час урочистої церемонії, яка щорічно відбувається в Києві навесні наступного року за звітним. Переможці нагороджуються спеціальними відзнаками «Ангел добра», дипломами та призами, встановленими Оргкомітетом і партнерами конкурсу. Збір конкурсних заявок триває до 15 лютого 2018 року. Положення про Національний конкурс «Благодійна Україна» Форма конкурсної заявки Критерії та порядок оцінювання Координати Оргкомітету: м. Київ, вул. Мала Житомирська, 20-А, оф.1, 01001, тел.: (067) 164-04-11, (063) 484-93-45, www.blagoukraine.org, е-mail: konkurs.blago@gmail.com