Політехніка та медичний університет долучились до боротьби із коронавірусом

1 жовтня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Сьогодні  в рамках реалізації чотирьохсторонньої грантової угоди передано тест-системи на виявлення Ig M та Ig G до коронавірусу методом імуноферментного аналізу та витратних матеріалів для проведення обстежень.

Партнери проекту - фонд європейської кооперації Ініціатив «Центральна Європейська Ініціатива» з однієї сторони, Національний університет "Львівська Політехніка", Львівський Національний медичний університет імені Данила Галицького та Львівська обласна державна адміністрацієя з другої сторони.

Тести розподілять між спеціалізованими лабораторіями області, де майже 10 тисяч мешканців Львівщини зможуть обстежитись на наявність антитіл класу IgG і IgM до COVID-19 в крові людини. 

"Ми вдячні нашим партнерам із університетів за важливий внесок у боротьбу із вірусом. Спільно із фондом європейської кооперації Ініціатив нам вдасться зробити ще один крок на шляху припинення розповсюдження хвороби", - зазначив директор департаменту охорони здоров'я Орест Чемерис.

Політехніка разом із медичним університетом подали заявку на участь у конкурсі півроку тому. Загалом на здобуття гранту було подано понад чотири сотні зявок, фінасування отримали 28 проектів, у тому числі проект львівських університетів на загальну суму 321 520 гривень. 

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook