Андрій Годик зустрівся із Почесним консулом Федеративної Республіки Німеччина у м. Львів

8 липня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Про співпрацю України та Львівщини зокрема з Німеччиною йшлося сьогодні, 8 липня, під час зустрічі першого заступника голови Львівської ОДА Андрія Годика з Почесним консулом Федеративної Республіки Німеччина у м. Львів Мирославою Дякович.

«Ми вкотре хочемо нагадати про Львівщину, її інвестиційний потенціал, а також обговорити те, чим на цей момент ми можемо бути корисні для наших іноземних партнерів. Сьогодні на Львівщині працює понад 200 компаній із німецькими інвестиціями, й одним із наших завдань є те, щоб цей показник збільшувався. Львівська ОДА здійснює інвестиційний супровід проектів: від ідеї й бажання працювати тут до завершення робіт і запуску виробництв тощо. Ми відкриті і готові робити все, щоб кожен інвестор почував себе тут безпечно», - розповів Андрій Годик.

Почесний консул Федеративної Республіки Німеччина у м. Львів зазначила, що питання інвестицій є завжди цікавим та актуальним для Німеччини. І наголосила, що головним критерієм для німецьких інвесторів є стабільність. Зокрема, вона зупинилась на питанні судової реформи в Україні.

Також Мирослава Дякович додала, що Німеччина максимально підтримує Україну, зокрема у її європейських прагненнях.

Серед можливих напрямків співпраці директор департаменту економічної політики облдержадміністрації Степан Куйбіда виокремив інвестиційну діяльність, галузь професійно-технічної освіти, культури, агропромисловий сектор.

Начальник управління інвестиційної політики Роман Матис вчергове закцентував увагу на можливостях Львівщини для іноземних інвестицій, зокрема релокації виробництва саме на терени області.

Також сторони поспілкувались про актуальні проблемні питання області, серед яких ліквідація наслідків повені та ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію. Андрій Годик ознайомив гостю із роботою, яка ведеться у боротьбі з пандемією, а також життям бізнесу в умовах карантину. Зокрема зупинився на програмах підтримки бізнесу із обласного та державного бюджетів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook