Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні

11 лютого 2020р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 лютого, голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький зустрівся із Надзвичайним та Повноважним Послом Азербайджанської Республіки в Україні Азером Худієвим.

Очільник області подякував Послу за візит та охарактеризував Львівщину як чудовий регіон для ведення бізнесу.

“Приємно вас бачити на Львівщині. Львівська область – це перлина Західної України, у нас добре розвинута інфраструктура, багато університетів і хороша освіта. Ми готові співпрацювати з вами у різноманітних сферах. Зокрема, у промисловості, аграрному секторі,  медицині та туризмі. Запрошую азербайджанські компанії заходити на наші ринки”, - зазначив Максим Козицький.

Надзвичайний і Повноважний Посол Азербайджанської Республіки в Україні привітав Максима Козицького із призначенням на посаду голови облдержадміністрації.

“Львів для азербайджанців – це привітне місто, мені приємно тут знаходитись. Ми зацікавлені у співробітництві з Україною”, – наголосив Азер Худієв.

У межах зустрічі сторони акцентували увагу на розвитку спільних проектів у сфері вищої освіти, зокрема залученні іноземних студентів до навчання в українських вишах. Також висловили зацікавленість для співробітництва у галузях туризму, медицини, економіки.

На завершення зустрічі, Посол запросив голову Львівської ОДА відвідати Азербайджан та особисто ознайомитись із особливостями та специфікою економіки та можливими вигодами від майбутньої співпраці.

Ключові слова:

зустрічпосолспівпраця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook