Міністерство розвитку громад та територій України оприлюднило рейтинг енергоефективності будівель у Львівській області

17 липня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу, енергоефективності та житлово-комунального господарства

Міністерством розвитку громад та територій України за підтримки Проекту міжнародної технічної допомоги «Реформа у сфері енергоефективності в Україні» Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) розпочато у 12 обласних державних адміністраціях України пілотний проект з автоматизації баз даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель. До бази даних включені ті будівлі, що утримуються за рахунок коштів обласного бюджету. Проект є підготовчим етапом до формування загальнонаціональної бази даних енергетичних та експлуатаційних характеристик будівель та сприянню до впровадження систем енергоменеджменту в будівлях публічного сектору.

Рейтинг енергоефективності відображає рівень питомого споживання теплової енергії, електроенергії та холодної води в розрізі будівель за обраний період у порівнянні із середнім рівнем та дозволяє оцінити рівень споживання будівлею обраного ресурсу – теплової енергії, газу, електроенергії, холодної води – порівнянні з іншими типовими будівлями групи.

У базі даних внесено 971 будівля бюджетних установ області. Контроль за енергоспоживанням з застосуванням систем енергомоніторингу та енергоменджменту дозволить скоротити енергоспоживання на 5%.

Ознайомитись з графіком рейтингу будівель бюджетних установ можна за посиланням.

Середньострокові плани впровадження енергоефективних заходів по будівлях обласних бюджетних установ за посиланням.

Ключові слова:

енергоефективність

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook