На фінансову підтримку бізнесу в період карантину через Центр зайнятості вже скерували понад 200 млн грн

27 липня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Станом на середину липня на виплату допомоги з часткового безробіття в період карантину Львівську обласну службу зайнятості вже профінансували на суму понад 179,7 млн грн. Фінансовий ресурс скерували для подальших виплат роботодавцям для їх найманих працівників та фізичним особам-підприємцям.

Також очікують чергове фінансування у розмірі 25,8 млн грн для проведення наступних виплат.

Як розповіли у Львівському обласному центрі зайнятості, загальні витрати на цей напрям фінансової підтримки малого та середнього бізнесу вже склали понад 205,4 млн грн.

Відтак, за оперативними даними Державного центру зайнятості, Львівщина є одним з лідерів з виконання державної програми підтримки малого та середнього бізнесу в частині надання допомоги з часткового безробіття під час карантину.

Найбільше суб’єктів господарської діяльності скористалося такою допомогою у містах Львів, Червоноград та Трускавець, а також Дрогобицькому, Стрийському, Самбірському, Сокальському, Пустомитівському та Бродівському районах.

Загалом компенсацію для допомоги з часткового безробіття вже призначили 36512 особам, з них - 22777 найманих працівників, котрі зайняті у таких сферах економіки як санаторно-курортне лікування, туризм і готельна справа, роздрібна торгівля, охорона здоров’ я, будівництво, автотранспортні перевезення, виробництво електричного та електронного устаткування для автотранспортних засобів, побутові послуги тощо.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook