Мандрівників запрошують до участі у фотоконкурсі «Мандруйте нашими проєктами» в межах Програми транскордонного співробітництва

18 серпня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Для любителів подорожувати та робити фотографії оголосили фотоконкурс «Мандруйте нашими проєктами» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, який організовується у рамках Дня європейської співпраці 2020 року, а також 30-ї річниці Interreg.

Ідея конкурсу - сприяння європейській співпраці, демонстрація результатів проєктів, що реалізуються (реалізувалися) у польській, білоруській та українській частинах Програми ПБУ протягом останніх 15 років (три програмних періоди).

«На території реалізації проектів Програми транскордонного співробітництва різноманітна культурна та історична спадщина, тут мешкають люди, які належать до різних культур та релігій. Проєкти Програми Польща-Білорусь-Україна спрямовані на популяризацію місцевої культури та історії, збереження спільних традицій, покращення рівня життя, безпеку та охорону здоров'я своїх мешканців», - зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник.

Для участі в конкурсі потрібно завітати у місцевість, де була проведена модернізація / будівництво / встановлено інфраструктуру  тощо у рамках проєктів PL-BY-UA, зробити загальну фотографію на тлі об’єкта, а також фото на цьому місці / біля цього місця, яке містить інформаційну табличку відповідного проєкту з логотипом або назвою програми PL-BY-UA. Детальніше про умови конкурсу за посиланням.

Кінцевий термін подання заявок: 21 вересня 2020 року (День Європейської співпраці)

Найкращі фотографії будуть опубліковані та нагороджені призами - наборами туристичної продукції на 4 особи.

Загальна інформація про фотоконкурс «Мандруйте нашими проєктами» за посиланням.

Ключові слова:

співробітництво

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook