Максим Козицький зустрівся з делегацією представників мережі мерів французьких міст

7 травня 2022р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з делегацією представників мережі мерів французьких міст на чолі з Бенджаміном Абтаном. На зустрічі також був присутній член Європарламенту Дамієн Карім. Сторони обговорили потенційні напрями співробітництва та обговорили можливі шляхи вирішення міграційної кризи.
 
Максим Козицький подякував французькій стороні за постійну підтримку у наданні гуманітарних вантажів.
 
«Ми надзвичайно вдячні за ту допомогу, яку надає ваша держава. Через Львівщину від початку широкомасштабного вторгнення військ рф пройшло понад 150 тисяч тонн гуманітарних вантажів. Французькі гуманітарні організації також забезпечили підтримку та сприяли у передачі предметів першої необхідності, за що я дуже вдячний», – сказав очільник області.
 
Голова французької делегації Бенджамін Абтан вказав на хорошу координаційну роботу Львівської ОВА у питаннях розселення та переміщення громадян прифронтових областей.
 
«Ваш регіон став прихистком для тисяч людей, які змушені були покинути свої домівки та шукати прихистку в іншій частині країни. Координація такої кількості людей є великим викликом і вам вийшло з ним впоратися всупереч усьому. Франція готова надавати притулки та розміщувати групи людей з України, які стали вимушеними переселенцями. Саме з цією місією ми приїхали до вас на Львівщину», – зазначивБенджамін Абтан.
 
Сторони домовилися про двосторонню співпрацю та подальше переміщення вразливих груп населення, таких як діти чи люди похилого віку, для проживання та перебування у Франції. Також очільник адміністрації розповів про предмети першої необхідності, у яких є потреба, для забезпечення внутрішньо переміщених осіб.
 
«Ми потребуємо постійного поповнення запасів медикаментів та купівлі нового медичного обладнання для обслуговування усіх жителів області. Через інтенсивні воєнні дії населення Львівщини збільшилося на 20%, тому необхідно надавати медичну допомогу більшій кількості осіб. Необхідно також постійно поповнювати запаси предметів гігієни для потреб внутрішньо переміщених людей», – додав Максим Козицький.
 
На завершення зустрічі домовилися надалі підтримувати на нарощувати інституційні зв'язки між французькими  та українськими містами, щоб допомогти українським біженцям освоюватися у Франції.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook