Компанія NG Metal розширюватиме діяльність на Львівщині
Сьогодні, 18 червня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся з керівництвом компанії NG Metal, яка спеціалізується на виконанні замовлень по обробці та виготовленню виробів та комплектуючих з листового металу для різноманітних галузей промисловості.
Під час зустрічі інвестори порушили питання розширення площ для збільшення обсягу виробництва та розвитку підприємства, яке сьогодні функціонує у Куликові Жовківського району.
Очільник області запевнив інвесторів у підтримці та наголосив, що першим кроком є напрацювання плану розширення території.
“Все що стосується дозвільних документів, проектування, ми візьмемо на себе, вам необхідно створити план розширення територій, від моменту коли ви покажете план до розроблення дорожньої карти це займе близько тижня часу”, - зазначив Олег Синютка.
Також у межах зустрічі зосередили увагу на навчанні молодих фахівців виробничих професій і подальшому працевлаштуванні.
“Цьогоріч ми збільшили обсяг замовлення для виробничих професій на 40%, ви можете допомогти практикою та устаткуванням для фахівців і навчати їх для подальшого працевлаштування на вашому підприємстві”, - додав Олег Синютка.
Також розглянули можливість створення кластеру металообробних підприємств в області.
“Українські працівники є висококваліфікованими і з хорошою освітою, ми справді почуваємось безпечно на Львівщині і хочемо тут розвивати бізнес”, - зазначив Бярне Торбен Мадсен, операційний директор NG Metal.
Довідково:
Підприємство NG Metal Ukraine засноване в 2004 році як український підрозділ данської компанії N. Graversens metalvarefabrik A/S, яка працює в галузі металообробки з 1955 року.
Одним із пріоритетних напрямків роботи компанії на ринку України — це надання послуг по лазерному розкрою металу з використанням однієї з самих потужних та сучасних лазерних установок, що дає змогу різати нержавійку товщиною до 12 мм, алюміній до 8 мм та чорний метал товщиною до 20 мм. Також компанія виконує лазерну різку труб та профілю, в тому числі із нержавійки, діаметром до 120 мм або поперечною діагоналлю до 150 мм.
На базі материнської компанії Trumpf відбуваються навчання з підвищення кваліфікації для працівників, які обслуговують згинальні верстати.
Новини за темою
Максим Козицький зустрівся з делегацією представників мережі мерів французьких міст
7 травня 2022
Начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький зустрівся з делегацією представників мережі мерів французьких міст на чолі з Бенджаміном Абтаном. На зустрічі також був присутній член Європарламенту Дамієн Карім. Сторони обговорили потенційні напрями співробітництва та обговорили можливі шляхи вирішення міграційної кризи. Максим Козицький подякував французькій стороні за постійну підтримку у наданні гуманітарних вантажів. «Ми надзвичайно вдячні за ту допомогу, яку надає ваша держава. Через Львівщину від початку широкомасштабного вторгнення військ рф пройшло понад 150 тисяч тонн гуманітарних вантажів. Французькі гуманітарні організації також забезпечили підтримку та сприяли у передачі предметів першої необхідності, за що я дуже вдячний», – сказав очільник області. Голова французької делегації Бенджамін Абтан вказав на хорошу координаційну роботу Львівської ОВА у питаннях розселення та переміщення громадян прифронтових областей. «Ваш регіон став прихистком для тисяч людей, які змушені були покинути свої домівки та шукати прихистку в іншій частині країни. Координація такої кількості людей є великим викликом і вам вийшло з ним впоратися всупереч усьому. Франція готова надавати притулки та розміщувати групи людей з України, які стали вимушеними переселенцями. Саме з цією місією ми приїхали до вас на Львівщину», – зазначивБенджамін Абтан. Сторони домовилися про двосторонню співпрацю та подальше переміщення вразливих груп населення, таких як діти чи люди похилого віку, для проживання та перебування у Франції. Також очільник адміністрації розповів про предмети першої необхідності, у яких є потреба, для забезпечення внутрішньо переміщених осіб. «Ми потребуємо постійного поповнення запасів медикаментів та купівлі нового медичного обладнання для обслуговування усіх жителів області. Через інтенсивні воєнні дії населення Львівщини збільшилося на 20%, тому необхідно надавати медичну допомогу більшій кількості осіб. Необхідно також постійно поповнювати запаси предметів гігієни для потреб внутрішньо переміщених людей», – додав Максим Козицький. На завершення зустрічі домовилися надалі підтримувати на нарощувати інституційні зв'язки між французькими та українськими містами, щоб допомогти українським біженцям освоюватися у Франції.
«Вже понад 100 підприємств релокувались на Львівщину», - Максим Козицький
27 квітня 2022
Львівщина продовжує сприяти релокації підприємств із територій активних бойових дій. Так, від початку війни відділ інвестиційної політики Львівської ОВА опрацював більш як 750 заявок від підприємств на переїзд. Як розповів начальник Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький сьогодні в область переїхали вже більше сотні підприємств. Значна частка з них спеціалізується на машинобудуванні, металообробці, будівництві, харчовій промисловості та деревообробній промисловості. «Уже запрацювали більш як пів сотні релокованих підприємств. Вони створили в області понад 2,5 тисячі робочих місць», - зазначив Максим Козицький. Нагадаємо, що окрім сприяння у релокації, пошуку складських та виробничих приміщень Львівська ОВА запустила Програму підтримки бізнесу на період воєнного стану. Участь у ній можуть брати і релоковані підприємства за умови перереєстрації у Львівській області.
В області підписали угоду з представниками Польщі для реалізації проєктів транскордонного співробітництва
23 листопада 2021
Учора до Борислава завітали делегації із м. Устрики Долішні та м. Турки (Львівська область). У Бориславській міській раді відбулась розширена робоча нарада під головуванням міського голови Борислава Ігоря Яворського за участі заступниці директора департаменту міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва ЛОДА Лілії Лисих та мера міста Устрики Долішні Бартоша Ромовіча. До зустрічі також приєднались керівництво міста Турки. Під час наради підписали угоду про співробітництво із м. Устрики Долішні. Угода передбачає всестороннє співробітництво для спільної реалізації проєктів розвитку обох регіонів. Окрім підписання угоди про співробітництво, місто Устрики Долішні приїхало із вже напрацьованою пропозицією співпраці. Провели презентацію пілотного, інноваційного, екотуристичного проєкту «Нова модель туристичного трансферу в Бещадах». Проєкт, який мають на меті втілити партнери, передбачає облаштування нової моделі туристичного трансферу в Карпатах, як елементу екологічно чистої економіки. Цей новий вимір екотуризму має настільки глобальний підхід, що, як заявляють розробники, подібний проєкт ще не був реалізовуваний ніде у світі. До його реалізації запропоновано долучитись із української сторони місту Бориславу, а також м. Турці. Згідно з планом проєкту доступ до основних туристичних локацій регіону планують здійснювати на електромобілях, що суттєво зменшить забруднення повітря. План цього проєкту подадуть на конкурс програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна». «Цей проєкт не просто інноваційний, це проєкт майбутнього», – підсумовуючи, сказав міський голова Ігор Яворський. «Ми зазвичай концентруємо свою увагу в спершу на першочергових інфраструктурних речах, стараємось покращувати елементарні речі. І, на жаль, через це нам не вистарчає часу та ресурсів для напрацювання глобальніших проєктів, які направлені в майбутнє. І ми дуже вдячні, що партнери запропонували нам працювати разом», – додав він.
9,5 млн євро дозволить залучити на Львівщину будівництво нового заводу компанії «ОДВ-Електрик»
5 жовтня 2021
Українська компанія із німецькими інвестиціями «ОДВ-Електрик» працює на території області з 2003 року, і планує збільшити свої виробничі потужності на Львівщині. Зокрема, збудувати додаткові виробничі приміщення у м. Новий Розділ, що дозволить залучити 9,5 млн євро інвестицій в область. Розширення обсягів виробництва та сприяння у цьому стало предметом зустрічі сьогодні гендиректора компанії Трауда Міхаеля з головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким та керівниками департаменту економічної політики та відділу інвестицій адміністрації. Як зазначив очільник області, обласна адміністрація завжди підтримує залучення іноземних інвестицій та створення нових робочих місць. «Тільки від початку 2021 року компанія «ОДВ-Електрик» сплатила 34 млн грн податку на доходи фізичних осіб до місцевого бюджету. Тому ми підтримуємо збільшення виробничих потужностей підприємства та будівництво нових цехів на всіх етапах цього процесу», - розповів Максим Козицький. Генеральний директор «ОДВ-Електрик» зазначив, що компанія виробляє електричне й електронне устаткування для автомобілів, а одним із замовників цієї продукції є концерн «Volkswagen». «На даний момент на виробництві задіяно близько 1300 працівників, виробничі площі складають 6000 кв.м. Основними перевагами роботи у Львівській області для нас є кваліфікована та конкурентна робоча сила, близькість до кордону з ЄС. Тому ми раді продовжувати і збільшувати обсяги роботи нашої компанії на Львівщині», - сказав Трауд Міхаель. Він також додав, що проєкт з будівництва нових виробничих приміщень у Новому Роздолі планують реалізувати до кінця травня наступного року.
До кінця року на Кохавинській паперовій фабриці збудують новий цех із виробництва паперу з целюлози
31 березня 2021
Кохавинська паперова фабрика, що у селі Гніздичів Жидачівського району, розширює свою діяльність і хоче запустити екологічне виробництво з целюлозної сировини. Для цього будують нові цехи та складські приміщення. “Загальна сума інвестицій у будівництво – 28 млн євро, це кредитні кошти. З них обладнання паперового цеху коштуватиме 13,8 млн євро, обладнання з переробки паперу у санітарно-гігієнічні вироби – 4,5 млн євро. Інша сума – затрати для будівництва. У новому цеху будемо виробляти папір та інші вироби із целюлози. Потужність нової фабрики становитиме 25 тисяч тонн продукції у рік. До кінця року хочемо завершити загальні будівельні роботи, контракти для поставки обладнання заключили ,і ми очікуємо його у грудні-січні. Враховуючи монтаж та інші роботи, плануємо у червні наступного року фабрику запустити у роботу”, – зазначив керівник фабрики Михайло Титикало. Кохавинська паперова фабрика – виробник паперових рушників, туалетного паперу, серветок, який забезпечує потреби не лише українців, але й експортує свою продукцію закордон – у Чехію, Румунію, Білорусь, Угорщину. Сьогодні із роботою підприємства та будівництвом нових потужностей ознайомився перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик. “Це підприємство є на інвестиційному супроводі у департаменті економічної політики Львівської облдержадміністрації, зокрема ми сприяємо інвесторам в отриманні дозвільних документів для введення нових об’єктів в експлуатацію. Підприємство є сумлінним платником податків, за минулий рік до бюджетів різних рівнів воно сплатило майже 65 мільйонів гривень. Розвиток таких підприємств дуже важливий, бо це нові робочі місця, якісна продукція як для внутрішнього, так і для зовнішнього ринку, а також залучення інвестицій в регіон”, – зазначив перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик. Зазначимо, на Кохавинській фабриці працює 330 людей. Середня заробітна плата – 14 тисяч гривень. Після запуску нових потужностей на підприємстві створять ще 230 нових робочих місць. Оксана Буй
Львiвська iзоляторна компанiя експортує продукцію у більш ніж 40 країн світу
23 грудня 2020
Львівська ізоляторна компанія – один із найбiльших в Європi виробникiв високовольтних iзоляторiв iз загартованого скла. Із роботою підприємства сьогодні ознайомився голова Львівської облдержадміністрації Максим Козицький. «У нас можуть працювати лише ті, хто любить і «відчуває» скло. Можна двічі поставити однакові режими, але результат різний. Наше скло повинне бути таким, щоб у формі склодеталі ми провели правильне гартування. Це необхідно для його міцності, тому що на ізолятор, коли він тримає дроти, є велике механічне навантаження, - розповідає генеральний директор підприємства Оксана Динік. Львiвська ізоляторна компанiя виготовляє пiдвiсні та штирьові iзолятори із електромеханiчною мiцнiстю вiд 40 до 400 кН рiзної форми та призначення. Вони можуть використовуватися: для iзоляцiї та крiплення проводiв повiтряних лiнiй електропередач, грозозахисних тросiв; в розподiльчих пристроях електростанцiй i пiдстанцiй постiйного та змiнного струму з частотою до 1000 Гц та температурою навколишнього повiтря вiд - 60С до +50С; для електрифiкованих залiзниць; в районах із атмосферою рiзного ступеня забруднення; в умовах холодного, вогкого та тропiчного клiмату. «Ми виготовляємо 12 типів склодеталей і 18 типів ізоляторів – в залежності від вимог тої чи іншої лінії. Працюємо практично з усіма типами, які використовуються в Україні і в 78-ми країнах світу. Це свiдчить про вiдмiнну якість та високу експлуатацiйну надiйність наших iзоляторiв. Постійно співпрацюємо із 46 країнами світу», - додає Оксана Динік. Продукцiя компанiї вiдома в багатьох країнах свiту. Вона пройшла випробування в сертифiкацiйних центрах, лабораторiях та нацiональних iнститутах багатьох країн, відтак, постачається на зовнішній ринок. У 2012 році переобладнали випробувальну лабораторію, збудували нову будівлю лабораторії та придбали нове обладнання. Лабораторія проводить повний перелік приймально-здавальних та типових випробувань комплектуючих та промислових партій ізоляторів. На підприємстві проводять контроль сировинних матеріалів та скла відповідно до вимог державних і міжнародних стандартів. Тут працює понад 400 працівників, середня заробітна плата - 17 тис грн. Довідково. ТОВ «Львiвська iзоляторна компанiя» було створене у 2002 роцi на базi Львiвського iзоляторного заводу, що існував з 1965 року. Ізолятори, вироблені на Львiвському iзоляторному заводі, успiшно експлуатуються на лiнiях електропередач напруги вiд 10 кВ до 750 кВ в енергетичних системах десятків країн свiту. У 2003 році компанія отримала сертифікат ISO 9001. З 2013 року впроваджені дві системи: менеджменту навколишнього середовища і охорони здоров'я та безпеки праці. Підприємство постійно покращує чинні системи згідно із найновішими вимогами світових стандартів.
Андрій Годик відзначив підприємство з пошиття засобів захисту для медиків за внесок у боротьбу з коронавірусом
22 жовтня 2020
Сьогодні, 22 жовтня, перший заступник голови Львівської ОДА Андрій Годик спільно з заступником директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Орестом Гринівим відвідали підприємство ТОВ «СЕЖЕТЕКС-ЮА». В межах візиту Андрій Годик за сумлінну працю, значний внесок у розвиток галузі легкої промисловості у Львівській області та допомогу у боротьбі з коронавірусною хворобою (COVID-19), вручив подяку для колективу підприємства. Відзнаку отримала – керівник Оксана Гальо. ТОВ «СЕЖЕТЕКС-ЮА» - швейна компанія з іноземним капіталом. Займається пошиттям одноразового спецодягу та засобів захисту для медичної, фармацевтичної, автомобільної та хімічної галузей промисловості. До цього року вся продукція реалізовувалась виключно на ринках Європи. З травня, у зв’язку з поширенням коронавірусу, підприємство додатково уклало контракти на виготовлення одноразових комбінезонів, халатів та інших засобів захисту для медичних працівників України. Юлія Савостейко
Мандрівників запрошують до участі у фотоконкурсі «Мандруйте нашими проєктами» в межах Програми транскордонного співробітництва
18 серпня 2020
Для любителів подорожувати та робити фотографії оголосили фотоконкурс «Мандруйте нашими проєктами» Програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна 2014-2020, який організовується у рамках Дня європейської співпраці 2020 року, а також 30-ї річниці Interreg. Ідея конкурсу - сприяння європейській співпраці, демонстрація результатів проєктів, що реалізуються (реалізувалися) у польській, білоруській та українській частинах Програми ПБУ протягом останніх 15 років (три програмних періоди). «На території реалізації проектів Програми транскордонного співробітництва різноманітна культурна та історична спадщина, тут мешкають люди, які належать до різних культур та релігій. Проєкти Програми Польща-Білорусь-Україна спрямовані на популяризацію місцевої культури та історії, збереження спільних традицій, покращення рівня життя, безпеку та охорону здоров'я своїх мешканців», - зазначив директор департаменту екології та природних ресурсів Руслан Гречаник. Для участі в конкурсі потрібно завітати у місцевість, де була проведена модернізація / будівництво / встановлено інфраструктуру тощо у рамках проєктів PL-BY-UA, зробити загальну фотографію на тлі об’єкта, а також фото на цьому місці / біля цього місця, яке містить інформаційну табличку відповідного проєкту з логотипом або назвою програми PL-BY-UA. Детальніше про умови конкурсу за посиланням. Кінцевий термін подання заявок: 21 вересня 2020 року (День Європейської співпраці) Найкращі фотографії будуть опубліковані та нагороджені призами - наборами туристичної продукції на 4 особи. Загальна інформація про фотоконкурс «Мандруйте нашими проєктами» за посиланням.
Олег Синютка оглянув виробничі потужності підприємства із виготовлення металопродукції
25 лютого 2019
Сьогодні, 25 лютого, у межах візиту на Миколаївщину голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка оглянув потужності ТзОВ "КЕТТЕНВЕРК". Зокрема, очільник Львівщини ознайомився із цехом, на якому виробляється продукція та поспілкувався із працівниками підприємства Зазначимо, що підприємство спеціалізується із виготовлення виробів із дроту, ланцюгів та пружин. Підприємство розпочало діяльність у м. Миколаєві в кінці 2017 року. У 2018 році здійснили розширення виробництва, відтак, створили 49 додаткових робочих місць. Свою продукцію підприємство експортує в Республіку Чехія. Сума інвестицій у підприємство – 1,0 мільйон євро.
На Львівщині відкрили офіс Міжнародного товариства Українсько-індійської дружби
21 вересня 2018
Сьогодні, 21 вересня, відбулося урочисте відкриття офісу Міжнародного товариства Українсько-індійської дружби. Офіс відкрили за адресою: м. Львів, вул. Наливайка, 6. Участь в урочистому відкритті взяв голова Львівської ОДА Олег Синютка, Надзвичайний та Повноважний Посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті. В межах відкриття учасникам презентували індійські танці. Робота офісу буде спрямована на розвиток міжрегіонального співробітництва між Україною та Індією, культурних та дипломатичних зв’язків між обома державами.
На Львівщині відкриють нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна»
6 Червня 2018
Завтра, 7 червня, у с. Кожичі, Яворівського району відкриють нові виробничі потужності компанії ТзОВ «Бадер Україна». Участь у відкритті візьмуть Виконуючий обов’язки Голови Державної фіскальної служби України – Мирослав Продан та Заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Юрій Бровченко. Основний вид діяльності підприємства - виробництво шкіри та шкіряних виробів, їх переробка, виробництво шкіряних елементів та пошиття шкіряних сидінь для автомобілів АУДІ та БМВ. Відтак, з метою розширення фабрики відкриють новий цех з пошиття чохлів. Зазначимо, сума залучених інвестицій у новозбудований цех - 132 млн гривень. У цеху працюють 660 робітників та відкрили понад 500 додаткових вакансій. Також, нещодавно компанія підписала контракт із Mercedes. Відтак, підприємство невдовзі шитиме автомобільні чохли для автомобілів Mercedes-Benz S-класу та Maybach. Вже у 2019 році працівники компанії “Бадер Україна” щоденно шитимуть 200 комплектів салонів до цих автомобілів. Нагадаємо, ТзОВ “Бадер Україна” є українською філією німецької компанії БАДЕР Гмбх” - одного з провідних світових виробників автомобільної шкіри преміум-сегменту. ТзОВ “Бадер Україна” заснували у 2006 р. у м. Городок Львівської області. Підприємство володіє виробничими підрозділами у м. Городок та у с. Кожичі Яворівського району Львівської області Завод у Городку забезпечує роботою 1900 працівників, а фабрики Кожичі 1 та Кожичі 2 - 1760 працівників.
На Яворівщині відкрили нові виробничі потужності компанії «Кормотех» (+відео)
25 квітня 2018
У середу, 25 квітня, у с. Прилбичі Яворівського району відбулось відкриття нових виробничих потужностей ТзОВ «Кормотех» (Kormotech) – українського підприємства, найбільшого виробника кормів для домашніх тварин в Україні. «Сьогодні на Львівщині ще одне підприємство розширило свої виробничі потужності. Нам дуже приємно, що це підприємство продає свою продукцію у країнах Європейського Союзу. А незабаром реалізовуватиме продукцію у США. Продукція, виготовлена на Львівщині, поширює інформацію про область та нашу державу у світі. Це свідчить про те, що в Україні безпечно вести бізнес, що ми відкриті для іноземних та вітчизняних інвесторів. Упродовж цього року ми відкрили або розширили виробничі потужності 15 підприємств, створивши понад 1,5 тисячі робочих місць, зберігаючи динаміку попереднього року», - наголосив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський. Виробничі потужності підприємства забезпечені сучасним обладнанням від провідних компаній світу. Компанія встановила обладнання провідної німецької компанії SOMIC та розширила пакувальну дільницю. Це дозволить покращити якість пакування продукції відповідно до світових стандартів. Сумарна вартість інвестицій в будівництво лінії склала 460 тис євро. «У 2003 році ми створили компанію, збудували перший завод з виготовлення сухих кормів. А у 2011 збудували другий - з виробництва мокрих кормів для котів та собак. На даний момент потужності двох фабрик в сумі складають 16 тисяч тонн вологих кормів та 28 тисяч тонн сухих кормів за рік. 80% працівників на цьому підприємстві є власниками домашніх тварин. Наш базовий ринок орієнтований на Україну, а це 80% виготовленої нами продукції, яка присутня у всіх областях. Зараз ми заходимо на ринок Північної та Південної Америки. Плануємо працювати зі США - у нас вже є відповідний дозвіл. Окрім того, ми підписали контракт з Чилі», - розповів директор підприємства Ростислав Вовк. Інвестиції в подальше розширення виробництва в 2018 році складуть 2,3 млн євро. В 2019 «Кормотех» відкриє виробничі потужності у Латвії. Підприємство експортує продукцію в 19 країн та входить в ТОП-30 виробників Європи. Станом на січень 2018 року на підприємстві працевлаштовано майже 500 працівників.