Львівська філармонія презентує музичний проєкт «Співанки»

1 вересня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Мелодика українських народних пісень у незвичних ритмічних та гармонічних звучаннях стилів фанк, афро, фюжн та ще багатьох інших очікує на гостей події «Співанки». Вона відбудеться 4 вересня о 19: 00 год на сцені Концертного залу Людкевича Львівської національної філармонії.

«Музичний проєкт «Співанки»- це скарбниця народних пісень у сучасному звучанні» - розповів генеральний директор Львівської національної філармонії Володимир Сивохіп.

У концерті звучатимуть народні пісні, зібрані на теренах Закарпаття, та аранжовані відомим українських джазовим музикантом, композитором Ігорем Закусом.

Народні композиції набудуть зовсім нового, сучасного втілення. Народна манера співу поєднається електронними та ударними інструментами, а автентичні мелодії звучатимуть у різних стилях та жанрах: фанк, афро, фюжн, есід, балада та ін. Пісні прозвучать у виконанні: Іванки Червінської (вокал), Родіона Іванова (клавішні), Ігоря Закуса (бас-гітара), Артура Фролова (барабани).

Допоможе розкрити неповторну красу і колорит українських пісень також звучання симфонічного оркестру. Тож до ансамблю виконавців ще долучиться камерний склад Академічного симфонічного оркестру Львівської філармонії.

Диригуватиме Володимир Сивохіп. Оркестрування здійснив Ігор Юзюк.

Детальніше  про подію за посиланням.

Проморолик можна переглянути за посиланням. 

Квитки можна придбати у касі Львівської національної філармонії.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook