Фестиваль «Музика в старому Львові» триватиме два тижні

11 серпня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Приємним останнім акордом мистецького львівського літа стане VII Міжнародний музичний фестиваль «Музика в старому Львові», який відбудеться впродовж 15-30 серпня. Цьогоріч в його межах проведуть вісім унікальних подій, кожна з яких демонструватиме багатовимірність, різноманітність та унікальність музичної культури міста. Організатором фестивалю впродовж цих років незмінно є Львівська національна філармонія.

«Основною концепцією цьогорічного, вже сьомого за порядком, Міжнародного фестивалю «Музика в старому Львові» в рамках партнерської співпраці з фестивалем «Музика в старому Кракові», є представлення Львова як міста з особливим архітектурно-історичним ландшафтом, пам'ятками європейської культури та історії, традиціями, інтерактивними ідеями та креативними реаліями» - зазначає генеральний директор філармонії Володимир Сивохіп.

Культурний обмін між фестивалями «Музика в старому Львові» та «Музика в старому Кракові» відбудеться онлайн: гості польського фестивалю матимуть нагоду переглядати події, що відбуватимуться у Львові, також на офіційному YouTube-каналі Львівської національної філармонії запланована трансляція краківської події.

У 2020 році львівський фестиваль об’єднає кілька наскрізних тем: 100-річчям із дня народження Кароля Войтили, більш відомого світові як Папа Римський Іван Павло ІІ, та 155-річчям із дня народження митрополита Андрея Шептицького.

Відтак, на площі біля Собору святого Юра, де встановлений пам’ятник Шептицькому, 15 серпня відбудеться відкриття фестивалю. Наступного дня, 16 серпня, музиканти Академічного камерного оркестру «Віртуози Львова» виступлять у церквах сіл, із якими пов’язані сторінки життя Івана Павла ІІ та Андрея Шептицького – у селах Віжомля та Прилбичі Яворівського району Львівської області.

В рамках фестивалю 23 серпня за участі АКО «Віртуози Львова», який виступить під орудою Сергія Бурка, на оглядовому майданчику  готелю «RIUS» відбудеться концерт «Панорама старого міста». Наступного дня, у 29-ту річницю Незалежності України святкову програму на подвір’ї Палацу Потоцьких представить квінтет  духових інструментів «Lemberger Gold Brass».

Дві останні події фестивалю «Музика в старому Львові» теж будуть пов’язані із знаковими для міста локаціями. 29 серпня сольну програму у Львівському музеї історії релігії представить Михайло Гончаров. Фінальним акордом фестивалю стане подія «Шляхетне бароко», що відбудеться у Львівській національній філармонії.

Квитки можна придбати у касі філармонії (з 15.00 до 18.00) та перед подіями.

Із детальною програмою подій можна познайомитись за посиланням: https://philharmonia.lviv.ua/events/

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook