«Золота Осінь-2020» зібрала у Львові понад 150 найкращих лучників України

10 вересня 2020р, Новини. Управління молоді та спорту, Прес-служба ОДА

У Львові на стадіоні навчально-спортивної бази Львівської обласної організації ФСТ «Динамо» цими днями тривають 57-і Міжнародні змагання зі стрільби з лука «Золота осінь 2020».

«Львів – знакове місто в історії стрільби з лука. Саме у нас у минулому столітті створили Всесвітню федерацію стрільби з лука. І ось уже десятки років поспіль до Львова з’їжджаються найкращі лучники України, аби продемонструвати свій рівень майстерності. Раніше у цьому турнірі також брали участь спортсмени з Великої Британії, Грузії, Ізраїлю, Польщі, Узбекистану, США та інших країн. Однак цьогоріч через карантинні обмеження, окрім українських лучників, приїхали тільки гості з Люксембургу. Сподіваємось, наступного року в осінній час Львівщина знову стане столицею лучного спорту не тільки України, а і Європи», — зазначив начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Роман Хім‘як.

На змаганнях уже розіграли ряд нагород. Доводі успішно виступають й команди Львівщини. Зокрема, у змаганнях серед змішаних команд у категорії кадети переможцями стала команда Львів-1.

Фінальна частина змагань відбудеться у суботу, 12 вересня, у Палаці Потоцьких.

Нагадаємо, цей турнір є одним із найдавніших спортивних змагань, що з 1964 року відбуваються у Львові і є одним із найпрестижніших турнірів Європи та України зі стрільби з лука. 

Ключові слова:

спортлуклучники

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook