Розпочато конкурс на менторську програму Ради Європи
Офіс Ради Європи в Україні в межах реалізації проєкту «Сприяння участі громадян у демократичному процесі прийняття рішень в Україні» розпочинає другу менторську програму «Менторство заради змін: підтримка громадської участі та громадських ініціатив заради змін та якісних перетворень в громадах». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.
Мета програми допомогти активним громадянам, громадським організаціям, які розпочинають свою діяльність, отримати необхідні знання, навички та підтримку з таких питань:
- планування та реалізація громадської ініціативи;
- оцінка нормативно-правового регулювання інструментів громадської участі в громаді та розробка;
- індивідуальної стратегії застосування інструментів участі задля реалізації громадської ініціативи;
- адвокаційна стратегія та діяльність задля просування та реалізації ініціативи;
- комунікаційна складова реалізації громадської ініціативи та громадської участі;
- проєктний менеджмент;
- залучення коштів та ресурсів (fundraising);
- створення та державна реєстрація громадської організації;
- управління та стратегічного розвитку громадської організації.
Детальніше про програму за посиланням.
Після завершення конкурсу (буде відібрано до 10 осіб) та проведення індивідуальної оцінки потреб, упродовж 6 тижнів учасники будуть дистанційно працювати з ментором/групою менторів над плануванням та реалізацією своїх ініціатив через застосування інструментів громадської участі та в рамках індивідуальної програми наставництва. Програма є безоплатною для відібраних учасників.
Тривалість програми: 2 жовтня – 14 листопада 2020 року.
Умови участі в менторській програмі:
- розуміння цілей, яких буде досягнуто шляхом впровадження громадської ініціативи у своїй громаді та постановка мети розробити план для досягнення цих змін;
- готовність застосовувати отримані знання на практиці;
- готовність бути засновником громадської організації;
- заснування громадської організації з 2019 року або пізніше.
Для участі у конкурсі необхідно заповнити форму до 25 вересня 2020 року.
Учасники та учасниці відбору отримають повідомлення про результати конкурсу 29 вересня 2020 року.
Новини за темою
Продовольча безпека України: аграріїв запрошують взяти участь в конкурсі на одержання субгрантів
4 квітня 2022
Проєкт АГРО запрошує українських сільськогосподарських виробників подавати заявки для одержання субгранту для реалізації проєктів з метою розвитку мережі господарств, що працюють на продовольчу безпеку в Україні. Проєкт АГРО планує надати приблизно 10 млн грн. у межах до двадцяти субгрантів. Цей конкурс для українських мікро-, малих та середніх с/г підприємств, які є приватними виробниками/переробниками овочів, фруктів та ягід, м’яса та молочної продукції, птиці (крім курятини) або продукції аквакультури та працюють на продовольчу безпеку в Україні. Субгранти можна використати на: закупівлю нового обладнання та ресурсного забезпечення для впровадження кращих технологічних практик у виробництві; закупівлю нового обладнання для створення нових та модернізації існуючих переробних потужностей для поширення кращого досвіду в секторі; залучення консультаційно-експертної підтримки тощо. Сума субгранту може коливатися від 500 до 900 тис. гривень але остаточна сума буде залежати від субгрантової діяльності та остаточних переговорів і може вийти за межі цього діапазону. Вимоги до заявника: офіційно зареєстрованаукраїнська організація або суб’єктпідприємницької діяльності (кооператив, товариство з обмеженою відповідальністю, приватне підприємство, фермерське господарство, ФОП тощо); дотримання всіх чинних правил цивільного та податкового законодавства; підпадає під категорію мікро-, малих та середніх сільськогосподарських підприємств, з щорічним оборотом заявника - не менше 500 тис. грн; готовий (за можливості) співінвестувати у дану діяльність не менше 20% від загального бюджету проекту. Проєкт АГРО приймати заявки до 18:00 за київським часом 23 березня 2023 р. або до моменту вичерпання коштів. Детально з умовами одержання субгранту, формою заявки, включаючи бюджет та супровідною документацією можна ознайомитись в доповненні до Річного програмного запиту (APS) №APS-04 за посиланням: завантажити Доповнення №1 до Річного програмного запиту (APS) №APS-04 та завантажити додатки.
Фермери Львівщини можуть взяти участь у конкурсі фінансової підтримки
1 квітня 2022
Український державний фонд підтримки фермерських господарств оголошує конкурс на отримання фінансової підтримки фермерськими господарствами для провадження виробничої діяльності та диверсифікації виробництва за бюджетною програмою «Надання кредитів фермерським господарствам». У 2022 році за програмою «Надання кредитів фермерським господарствам» відповідно до Постанови КМУ від 25 серпня 2004 р. № 1102 на Львівську область виділено 4 млн 588 тис гривень що в 3,8 рази більше в порівнянні з минулим роком . Фінансова підтримка фермерських господарств надається у розмірі, що не перевищує 1 млн гривень із забезпеченням виконання зобов’язання щодо повернення бюджетних коштів на строк до 5 років. Прийом заявок та документів здійснюватиметься з 31 березня 2022 року до 30 квітня 2022 року. Фермерські господарства подають у паперовій та електронній формі до Львівського регіонального відділення документи (фотокопії). 1. Заявку у двох примірниках за формою, затвердженою Мінагрополітики; 2. Копію статуту фермерського господарства із статусом юридичної особи або копію договору /декларації про створення сімейного фермерського господарства; 3. Відомості з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, що підтверджують право власності та/або користування земельною ділянкою; 4. Баланс та звіт про фінансові результати фермерського господарства за 2021 рік за встановленою формою; 5. Копію паспорта (у разі коли голова фермерського господарства віком до 35 років (включно); 6. Бізнес-план з техніко-економічним обгрунтуванням доцільності надання фінансової підтримки фермерському господарству із зазначенням графіка повернення коштів; 7. Пропозицію фермерського господарства щодо забезпечення виконання зобов’язання з повернення бюджетних коштів у порядку, встановленому законодавством; Львівське відділення приймає документи за адресою: 79026, м. Львів, вул. Липинського, 54, каб. 11,22. lvivudfpfg@ukr.net Контактні дані: +380 (67) 781 82 87 - Розмус Оксана Степанівна +380 (97) 210 74 57 - Кульчицька Наталія Володимирівна З більш детальною інформацією можна ознайомитись за посиланням: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1102-2004-%D0%BF#Text «В такий непростий для держави час основним завданням кожного фермера є ведення свого фронту – забезпечення продовольчої безпеки. В свою чергу держава сприяє розвитку фермерства та надає можливості додатково залучити такий необхідний додатковий фінансовий ресурс», - зазначають в департаменті агропромислового розвитку ЛОВА.
Дітей запрошують до участі у конкурсі «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну»
3 лютого 2022
Конкурс «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну» спрямований на залучення дітей, учнівської та студентської молоді, громадськості до заходів, спрямованих на збереження екосистеми річок суббасейнів Західного Бугу та Сяну. Відтак, діти, учні та студенти загальноосвітніх, професійно-технічних, позашкільних та вищих навчальних закладів віком до 17 років можуть взяти участь в дитячому басейновому конкурсі «Мальовничі річки Західного Бугу та Сяну». Номінаціями конкурсу є: «Малюнок»; «Вироби виготовлені з природних та ужиткових матеріалів»; «Фоторобота»; «Вірш». Для кожної номінації встановлено три вікові категорії: І категорія – до 6 років; ІІ категорія – від 6 до 12 років; ІІІ категорія – від 12 до 17 років. Зазначаємо, що для участі в конкурсі приймаються не більше 2-х робіт від кожного учасника. Роботи необхідно надсилати до 1 червня 2022 року на адресу Басейнового управління водних ресурсів річок Західного Бугу та Сяну: вул. Родини Крушельницьких, 14, м. Львів, 79017. З положенням про конкурс та анкетою учасника можна ознайомитися за посиланням: https://cutt.ly/OOcLaNn
Громади області запрошують до участі у конкурсному відборі проектів транскордонного співробітництва
2 лютого 2022
Львівська обласна державна адміністрація запрошує взяти участь у конкурсному відборі проектів (програм) транскордонного співробітництва, яким може надаватися державна фінансова підтримка. Інформують у департаменті міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва Львівської ОДА. У конкурсі можуть взяти участь проекти суб’єктів та учасників транскордонного співробітництва, визначених у Законі України «Про транскордонне співробітництво», в тому числі діючі проекти, що фінансуються коштом міжнародної технічної допомоги. Для участі проекту (програми) транскордонного співробітництва у конкурсному відборі заявник (центральний або місцевий орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, інший суб’єкт або учасник транскордонного співробітництва (крім фізичної особи), визначений Законом України «Про транскордонне співробітництво») подає на електронну адресу Мінрегіону: minregion@minregion.gov.ua або по СЕВ такі документи: 1) заявку на участь у конкурсному відборі (у довільній формі), яка повинна містити такі відомості про заявника проекту: найменування, місцезнаходження, код згідно з ЄДРПОУ, адресу електронної пошти, номер телефону відповідальної особи, прізвище, ім’я, по батькові (за наявності) керівника; 2) документи, що підтверджують співфінансування проекту за рахунок коштів місцевого бюджету та/або інших джерел, не заборонених законодавством (гарантійний лист органу місцевого самоврядування та/або органу виконавчої влади, рішення сесії органу місцевого самоврядування); 3) інформаційну картку та опис проекту, оформлені відповідно Вимог до інформаційної картки проекту (програми) та опису проекту (програми) транскордонного співробітництва, якому може надаватися державна фінансова підтримка, затверджених наказом Мінрегіону від 25 листопада 2021 року № 307 «Про забезпечення проведення конкурсного відбору проєктів (програм) транскордонного співробітництва, яким може надаватись державна фінансова підтримка», зареєстрований в Мін'юсті 31 грудня 2021 року за №№ 1711/37333, 1712/37334, 1713/37335. 4) висновок Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської або Севастопольської міських держадміністрацій щодо актуальності та доцільності реалізації проекту у відповідному регіоні. Висновок не подається у разі, коли заявником проекту є обласна чи міська держадміністрація. Для участі у конкурсному відборі проекту, відібраного у рамках програми міжнародної технічної допомоги відповідно до правил та процедур, установлених міжнародними договорами України (далі - проект міжнародної технічної допомоги), крім заявки на участь у конкурсному відборі, яка повинна містити зазначені вище відомості про заявника, та документів, що підтверджують співфінансування проекту міжнародної технічної допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету та/або інших джерел, не заборонених законодавством, на електронну адресу Мінрегіону: minregion@minregion.gov.ua або по СЕВ подаються також копії таких документів: 1) укладеного грантового контракту та угоди про партнерство для реалізації проекту міжнародної технічної допомоги (завірені електронним або мокрим підписом з відбитком печатки (за наявності) заявника на конкурс) з перекладом на українську мову у випадках, коли грантовий контракт та угода про партнерство є іншомовними. Переклад завіряється електронним або мокрим підписом з відбитком печатки (за наявності) заявника на конкурс; 2) реєстраційної картки проекту міжнародної технічної допомоги, передбаченої Порядком залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 153 «Про створення єдиної системи залучення, використання та моніторингу міжнародної технічної допомоги». У РАЗІ БУДІВНИЦТВА, КАП РЕМОНТУ, РЕСТАВРАЦІЇ, РЕКОНСТРУКЦІЇ: Для проектів (програм) транскордонного співробітництва, які передбачають будівництво (нове будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт), додатково подаються: - зведений кошторисний розрахунок; - звіт за результатами експертизи проектів будівництва; - акт (наказ, розпорядження, рішення) про затвердження проектної документації відповідно до Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 11 травня 2011 р. № 560 «Про затвердження Порядку затвердження проектів будівництва і проведення їх експертизи та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України». - документи щодо форми власності для об’єктів будівництва. Документи для участі у конкурсному відборі подаються виключно в електронному вигляді до 17:00 год 18 лютого 2022 року включно. Телефони для довідок: (044) 207-18-85, 207-18-91. Запитання також можна задати, надіславши лист на такі електронні адреси: kayaas@minregion.gov.ua, dalievskata@minregion.gov.ua, suprunenkola@minregion.gov.ua.
Бізнес Львівщини запрошують до участі у конкурсі ваучерної підтримки
1 лютого 2022
Департамент економічної політики Львівської обласної державної адміністрації запрошує суб’єктів мікро- та малого підприємництва – юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців для участі у конкурсі в межах Програми підвищення конкурентоспроможності Львівської області на 2021-2025 роки. У межах Програми проводиться конкурс на надання ваучерів – безповоротної фінансової допомоги у розмірі: ваучери на маркетингові послуги – до 50 тис. грн; ваучери на консалтингові послуги – до 50 тис. грн; інноваційні ваучери – до 100 тис. грн. Вимоги до суб'єктів господарювання, які можуть отримати ваучер: - підпадає під визначення суб’єкта мікро- та малого підприємництва згідно з положеннями Господарського кодексу України; - працює в межах всіх видів діяльності згідно із КВЕД 2010, крім тих, які підлягають ліцензуванню; - має зареєстроване місцезнаходження на території Львівської області; - не має заборгованості із виплати заробітної плати та сплати податків (довідка з Державної фіскальної служби); - виробляє фізичний продукт (самостійно або із залученням підрядних організацій, але є власниками прав інтелектуальної власності) або надає сервіси з високою доданою вартістю; - річний дохід за попередній рік не перевищує 15 млн гривень. Цілі, на які надаються ваучери, наведені в додатку 1. Частка власних витрат суб’єкта господарювання на отримання послуг повинна становити не менше 30% суми від загальних витрат. Для участі у конкурсі необхідно подати: 1. Проєкт розвитку бізнесу. Форма проєкту (додаток 2); 2. Декларацію доброчесності (додаток 3); 3. Комерційну пропозицію від однієї із прекваліфікованих компаній. Комерційна пропозиція готується прекваліфікованою компанією у довільній формі, але з обов'язковим вказанням назви суб'єкта господарювання, якому вона надана, описом та вартістю послуг, які можуть бути надані за рахунок ваучера. Прекваліфіковані компанії, які мають право надавати послуги за рахунок ваучера: https://cutt.ly/TIaUmj9 Зазначені документи учасникам конкурсу необхідно подати в департамент економічної політики обласної державної адміністрації за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 18, каб. 419, до 1 березня 2022 року. Детальну інформацію також можна отримати за номером 2 999- 279.
Львівщина - найактивніша в Україні область у співпраці з Радою Європи
31 січня 2022
Львівщина - найактивніша в Україні область у співпраці з Радою Європи. На цьому наголосила директорка Офісу Генерального директорату програм Ради Європи Верена Тейлор під час зустрічі з головою Львівської ОДА Максимом Козицьким. Мета візиту - обговорити з партнерами та донести до громадськості ключові результати впровадження Плану Дій Ради Європи для України 2018-2021. Крім цього, визначити пріоритети та потреби щодо подальшої підтримки та співпраці в межах формування нового Плану Дій 2022-2024. «Наша діяльність складається з роботи над кількома ключовими проєктами. На Львівщині вони здебільшого стосуються децентралізації та співпраці з органами місцевого самоврядування. Наша увага прикута й до проблеми розвитку громадянського суспільства та молодіжної політики. Цікаво, наскільки попередній досвід співпраці був важливим для області, адже ми готові стати партнерами й запроваджувати нові проєкти й надалі», - директорка Офісу Генерального директорату програм Ради Європи Верена Тейлор. Першочерговою темою для обговорення стала реформа децентралізації, яка стартувала на Львівщині у 2015 році. Станом на зараз в області існують 73 об’єднані територіальні громади. Від початку 2021 року вони мають рівні можливості та повноваження, спроможні надавати якісні та доступні послуги, а громадяни отримали однакові умови для життя і розвитку незалежно від місця проживання. Торік запрацювала ініціатива зі створення Стратегій власного розвитку громад. «Чітка політика євроінтеграції зобов’язує нас планувати свій майбутній розвиток разом з країнами Євросоюзу. Тож запровадження системи стратегічного планування у площині місцевого територіального розвитку має наблизити нас до європейської практики. Всі територіальні громади мають бути ефективними та конкурентоспроможними, а без стратегічного планування це неможливо. На сьогодні у 26 з 73 громад Львівщини наявні стратегії розвитку. Ми проводимо активну роботу щодо об’єднання зусиль донорських, громадських організацій щодо формування стратегічних документів усіх громад області», - зазначив Максим Козицький. Далі сторони зосередились на питанні розвитку громадянського суспільства та громадянської участі. У Львівській області діє Регіональна програма сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства на 2021-2025 роки. Торік провели конкурс проєктів серед інститутів громадянського суспільства, на який подали 80 проєктів від 64 інститутів громадських організацій та визначили 14 проєктів-переможців. Вперше суму на фінансування одного проєкту було збільшено до 100 тис. грн. Відтак, у 2022 році планується провести Обласний конкурс громадських ініціатив «Люди Дії» об’єднавши конкурси, які проводять структурні підрозділи облдержадміністрації: департамент комунікацій та внутрішньої політики, управління молоді та спорту, департамент з питань культури, національностей та релігій, департамент соціального захисту населення. Крім цього, на регіональному рівні вперше сформована Громадська рада при Львівській ОДА за допомогою електронної системи. Проведено перший в Україні сертифікаційний навчальний курс «Фахівець(чиня) CivicLab» з практичної імплементації цифрових методик Ради Європи (CivicLab та UChange). Організовано Громадський форум «Люди Дії.Talks». У сфері молодіжної політики 2021 рік присвятили активній роботі в процесі створення молодіжних консультативно-дорадчих органів. «На Львівщині створений обласний комунальний молодіжний центр, який координує роботу усіх молодіжних просторів в окремих громадах. Торік ми створили 34 таких центрів та просторів. А вже у 2022 році будемо збільшувати їхню мережу, аби в усіх громадах були свої молодіжні центри. Зараз триває робота над створення молодіжних рад при органах місцевого самоврядування. Нам цікаво співпрацювати з Радою Європи з напрямків демократії, доступу до прав, змістовна участь молоді, цифровізації», - заступник начальника управління молоді та спорту ЛОДА Андрій Тур. Довідково: Офіс Ради Європи в Україні – це організація, що сприяє реалізації місії Ради Європи в країні щодо захисту прав людини, підтримки демократії та забезпечення верховенства права, а також здійснює координацію та забезпечує реалізацію проєктів і програм співробітництва.
Молодь запрошують до участі у конкурсі «Всеукраїнський юнацький водний приз 2022»
28 січня 2022
Триває прийом робіт на конкурс Всеукраїнський юнацький водний приз 2022 (ВЮВП 2022) – національний етап Міжнародного конкурсу «StockholmJunior Water Prize». ВЮВП 2022 відкритий для всіх проєктів, які стосуються водної тематики, та покликаний об’єднати інтелектуальні та творчі здібності молоді, зокрема: для вирішення проблем раціонального використання водних ресурсів, - забезпечення суспільства якісною питною водою, мінімізації водоспоживання у всіх галузях народного господарства. У конкурсі можуть брати участь учні середніх шкіл, ліцеїв, коледжів (окрім вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівня акредитації) — молодь віком від 15 до 20 років. Основні критерії визначення переможця: глибина досліджень, новизна прийнятого інноваційно-технічного рішення самостійність виконання. Для участі у конкурсі ВЮВП 2022 необхідно заповнити заявку та надіслати проєкт в електронному вигляді не пізніше 21 лютого 2022 року. Пакет документів та порядок оформлення конкурсних проєктів можна знайти в Положенні про Конкурс за посиланням https://cutt.ly/lOiIZhC . Національний етап конкурсу буде проходити 19-21 квітня 2022 року в онлайн форматі, а переможець представлятиме Україну у міжнародному фіналі, який триватиме з 29 серпня по 2 вересня 2022 року.
Робота у Львівській ОДА: шукаємо провідного спеціаліста відділу соціальних комунікацій
20 січня 2022
Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу соціальних комунікацій управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра; досвід роботи не обов’язковий; вільне володіння державною мовою. Для участі у конкурсі кандидат повинен подати наступні документи: 1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». 2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові кандидата; реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; підтвердження рівня вільного володіння державною мовою; відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах; 3. Копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови. 4. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статтею 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону. Строк подання документів: до 18 год.00 хв. 26 січня 2022 року. Контакти відповідальної особи: Баран Софія Зіновіївна, моб. тел. +38 (032) 2999239; e-mail: uwp2@loda.gov.ua Детальна інформація – за посиланням.
Заклади освіти та громадські організації запрошують до участі у конкурсі молодіжних обмінів із Республікою Польща
18 січня 2022
Відповідно до Договору між Кабінетом Міністрів України та Урядом Республіки Польща про Українсько-Польську Раду обміну молоддю, Міністерство молоді та спорту здійснюює Українсько-Польські обміни молоддю. Мета обмінів молоддю – активізація співробітництва між українською та польською молоддю задля розбудови дружніх взаємин між народами цих країн. Відтак, Міністерство молоді та спорту оголошує прийом заявок на участь у конкурсі проєктів у рамках здійснення Українсько-Польських обмінів молоддю у 2022 році. На проведення конкурсу проєктів цього року у Державному бюджеті України передбачено 7 млн грн. До участі можуть зголоситись неприбуткові організації, які працюють з молоддю, заклади освіти, громадські об’єднання. Пріоритети конкурсу 2022 року: відкривання спільного минулого і культурної спадщини; підтримка активної громадянської позиції та підвищення рівня компетентності молоді для її участі та інтеграції у суспільне життя, в тому числі шляхом популяризації підприємництва та волонтерства; поглиблення співпраці та обмін досвідом між молодіжними працівниками, молодіжними центрами та молодіжними організаціями у сфері технічної і галузевої освіти з урахуванням впровадження цифрових технологій; зміцнення ініціатив молоді з територіальних громад України та сільських місцевостей і малих міст Республіки Польща з урахуванням викликів сучасного світу; зміцнення міжкультурного діалогу шляхом створення умов для відкритості і взаємоповаги серед молоді. Проєкти, подані на конкурс повинні відповідати одному із зазначених пріоритетів. Заявки приймають до кінця лютого. Деталі про конкурс та вимоги щодо подачі документів за посиланням.
Робота у Львівській ОДА: шукаємо провідного спеціаліста відділу соціальних комунікацій
30 грудня 2021
Львівська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на зайняття посади державної служби категорії «В» – провідного спеціаліста відділу соціальних комунікацій управління інформаційної політики департаменту комунікацій та внутрішньої політики облдержадміністрації. Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: вища освіта за освітнім ступенем не нижче бакалавра, молодшого бакалавра; досвід роботи не обов’язковий; вільне володіння державною мовою. Для участі у конкурсі кандидат повинен подати наступні документи: 1. Заява про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів щодо зайняття посади за формою згідно з додатком 2 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби». 2. Резюме за формою згідно з додатком 21 до постанови Кабінету Міністрів України від 25.03.2016 № 246 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посад державної служби», в якому обов’язково зазначається така інформація: прізвище, ім’я, по батькові кандидата; реквізити документа, що посвідчує особу та підтверджує громадянство України; підтвердження наявності відповідного ступеня вищої освіти; підтвердження рівня вільного володіння державною мовою; відомості про стаж роботи, стаж державної служби (за наявності), досвід роботи на відповідних посадах; 3. Копію державного сертифіката про рівень володіння державною мовою (витяг з реєстру Державних сертифікатів про рівень володіння державною мовою), що підтверджує рівень володіння державною мовою, визначений Національною комісією зі стандартів державної мови. 4. Заява, в якій повідомляється, що до особи не застосовуються заборони, визначені частиною третьою або четвертою статтею 1 Закону України «Про очищення влади», та надає згоду на проходження перевірки та на оприлюднення відомостей стосовно неї відповідно до зазначеного Закону. Строк подання документів: до 18 год.00 хв. 10 січня 2022 року. Контакти відповідальної особи: Баран Софія Зіновіївна, моб. тел. +38 (032) 2999239; e-mail: uwp2@loda.gov.ua Детальна інформація – за посиланням.
Оголосили конкурс проєктів, що можуть реалізуватися в межах Комплексної програми регіонального розвитку у 2022 році
30 грудня 2021
Сьогодні на засіданні Конкурсної ради прийняли рішення про оголошення конкурсного відбору для проєктів, що можуть реалізуватися в межах Комплексної програми регіонального розвитку на 2021-2025 роки, за напрямами: конкурс проєктів місцевих ініціатив та конкурс проєктів регіонального розвитку. Реєстрація заявок буде тривати з 4 січня до 21 лютого 2022 року. До участі в конкурсах запрошують такі категорії учасників: - Конкурс проєктів місцевих ініціатив – органи самоорганізації населення, ОСББ, громадські організації, благодійні фонди, ініціативні групи, сільські, селищні, міські ради (далі – Конкурсанти). - Конкурс проєктів регіонального розвитку – сільські, селищні, міські ради та ініціатори спільних проєктів, що розроблені в рамках співробітництва територіальних громад (суб’єкти співробітництва відповідно до Закону України «Про співробітництво територіальних громад»). Одним заявником може бути подано не більше 2 проєктів. Основними вимогами до проєктів є: Проєкти місцевих ініціатив: - нижня межа до 200 тис гривень; - верхню межу не обмежено; - забезпечення співвідношення фінансування 50/50 (50% - кошти обласного бюджету, 50% кошти місцевих бюджетів та небюджетний внесок конкурсанта); - максимальна сума субвенції з обласного бюджету не повинна перевищувати 750 тис. гривень. Проєкти регіонального розвитку: - нижня межа до 1,5 млн гривень; - верхню межу не обмежено; - забезпечення співвідношення фінансування 70/30 (не більше 70% – кошти обласного бюджету, не менше 30% – кошти місцевих бюджеті); - максимальна сума субвенції з обласного бюджету не повинна перевищувати 3 млн гривень. В межах конкурсів можуть реалізовуватись проєкти будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту об’єктів комунальної форми власності, а також їх технічне переоснащення (закупівля обладнання та устаткування) в межах затверджених пріоритетів на 2022 рік: Конкурс проєктів місцевих ініціатив: - Заклади загальної і середньої освіти; - Заклади дошкільної та позашкільної освіти; - Охорона здоров’я; - Культура; - Обласні заклади та установи, некомерційні комунальні підприємства обласної ради та заклади профтехосвіти, коледжі; - Історико-культурна спадщина та туризм; - Безпека; - Молодь і спорт - Інше Конкурс проєктів регіонального розвитку: - Житлово-комунальне господарство; - Медицина; - Освіта; - Безпека; - Економіка та туризм; - Інше. Адміністрування та супровід напрямку «Конкурс проєктів регіонального розвитку» здійснює департамент економічної політики облдержадміністрації. Для представників територіальних громад проведуть відповідні навчальні семінари щодо детальних умов та вимог конкурсу. Прийом проєктів проводитимуть виключно на онлайн-платформі. Довідково: на реалізацію проєктів в рамках Комплексної програми у 2022 році з обласного бюджету передбачено 132 млн грн. Конкурси за визначеними напрямами відбуватимуться відповідно до змін прийнятих рішенням Львівської обласної ради від 23.12.2021 №320.
На обласний конкурс шкільних меню подали більше двох десятків робіт
28 грудня 2021
Днями завершився конкурс найкращого шкільного меню, що був покликаний напрацювати альтернативні меню, які можна буде пристосувати до умов різних шкіл на різних територіях. До конкурсу зголосились школи та відділи освіти різних територіальних громад області. Відтак, на розгляд експертної комісії надійшла 21 робота. Із найбільшою кількістю балів перемогу здобула робота Жовтанецького опорного закладу, автором якої є директорка школи Жанна Король. Лауреатами визнали ще чотири шкільних меню, авторами яких є технологи, медичні сестри та лікарі-педіатри. «Дуже позитивно, що стільки робіт подали на конкурс, хоча ми на це не дуже сподівались. Це свідчить про зацікавлене та відповідальне ставлення наших закладів та управлінці до запровадження нового харчування у школах. Роботи переможців інші школи можуть брати за зразок при створенні власних меню», - розповіла начальник відділу дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти департаменту освіти і науки Ірина Сислюк. Конкурсна комісія, що оцінювала подані чотиритижневі меню, оцінувала ряд критеріїв, зокрема, інгредієнти кожної страви, втрати при обробці, енергетичну цінність, різноманітність страв, кількість дорого вартісних продуктів тощо. Зазначимо, уже із січня всі школи повинні керуватись новими нормами під час організації харчування школярів. Робота відбувається в межах реформи системи шкільного харчування, ініційованої першою леді України Оленою Зеленською.