На Львівщині стартував V Форум національних товариств Львівщини (+відео)

6 жовтня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У Львівській національній філармонії ім. М. Скорика офіційно відкрили V Форум національних товариств Львівщини «Разом у незалежній Україні».

Форум покликаний стати майданчиком для обговорення проблем етнонаціонального розвитку національних громад Львівщини, міжкультурного діалогу та презентації культури громад, що проживають в області.

Участь у відкритті взяв заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

«На території нашої Львівщини проживають більше 100 національностей. Всі Ви - бережете своє історичне коріння, традиції, культуру, відроджуєте свою етнічну самобутність, але водночас разом з нами творите і будуєте Україну! Ми різні, але ми єдині!», - зазначив Іван Собко.

В рамках форуму національних товариств Львівщини відбувся святковий концерт за участі заслуженої артистки України Оксана Мухи, заслуженої артистки України Маріанни Лаби, соліста Львівського національного академічного театру опери та балету ім. С. Крушельницької Петра Радейка, академічного інструментального ансамблю «Високий Замок», вокального гурту «Ladies` TRIO».

Організація та проведення V Форуму національних культур Львівщини «Разом у Незалежній Україні», дасть можливість продемонструвати самобутню культуру національних спільнот, які проживають в області.

Починаючи з 2016 року щороку, в останню неділю вересня – початок жовтня, у місті Львові проводиться форум національно-культурних товариств Львівщини «Разом в Незалежній Україні».

Організаторами форуму є Львівська обласна державна адміністрація, департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, Львівська національна філармонія ім. М. Скорика, громадська організація «Мистецькі ініціативи», національно-культурні товариства Львівщини. 

 

Ключові слова:

культураФорум

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook