На Львівщині триває проект «Громади дружні до молоді»

7 жовтня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 7 жовтня  відбулась друга поїздка у межах проекту «Громади дружні до молоді». Організатори відвідали молодіжний простір м. Дрогобич.

Метою заходу є розвиток молодіжної політики на місцях, а також налагодження співпраці між органами місцевого самоврядування, молодіжними організаціями та безпосередньо молоддю, які сьогодні є одними із пріоритетних цілей у зв’язку з активною реалізацією реформи децентралізації публічної влади в Україні.

Представники відділу молодіжної політики Львівської облдержадміністрації  та Львівського обласного молодіжного центру зустрілись з працівниками Дрогобицької міскої ради відповідальним за молодіжну політику у місті, лідерами молодіжного простору та керівниками громадських організацій м. Дрогобичі.

Під час зустрічі обговорили питання про нагальні потреби та запити місцевого молодіжного простору, співпрацю молодіжного простору з органами місцевого самоврядування та органами виконавчої влади. Окрім того, молодіжні лідери розповіли про найуспішніші свої реалізовані проекти, участь у грантових проектах та їхнє залучення коштів.

«Наша мета зробити все для того, щоб місцева молодь не виїжджала проживати у великі міста чи за кордон. Ми хочемо показати, що Дрогобич - місто з великим туристничним потенціалом та місто розвитку», - розповідає лідер молодіжного простору м. Дрогобич.

«Для досягненння своєї мети потрібен системний підхід із залученням усіх можливих сторін-учасників життя громади. Львівський обласний молодіжний центр та департамент внутрішньої та інформаційної політики готовий інституційно, програмно та ресурсно підтримувати  молодіжний простір Дрогобича для розвитку молоді», - зазначив директор Львівського обласного молодіжного центру.

Нагадаємо, що це вже друга поїздка у межах проекту «Громади дружні до молоді». Перша поїздка відбулась у м. Добряни, Стрийського району.

Організатори проекту: департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації та Львівський обласний молодіжний центр.

Ключові слова:

громадимолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook