У Західноукраїнському медичному центрі завершився ремонт клініки дитячої імунології та ревматології

8 жовтня 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

Голова ОДА Максим Козицький оглянув у межах робочої поїздки клініку дитячої імунології та ревматології у Західноукраїнському спеціалізованому дитячому медичному центрі.

На капітальний ремонт частини приміщень лікарні на вул. Дністерській 27, у Львові скерували майже 295 тисяч гривень. Окрім того, на придбання обладнання та інвентарю для клініки дитячої імунології та ревматології  на умовах співфінансування скерували 90 тисяч гривень.

«Ремонту у цьому приміщенні не було майже 20 років. Аби його зробити багато зусиль доклали благодійники, за це їм велика подяка.Тепер клініка безпечна та комфортна. Це дуже важливо, бо маленьким пацієнтам клініки доводиться регулярно відвідувати лікарів, проходити тривале лікування», - зазначив очільник області.

Клініка дитячої імунології та ревматології опікується дітьми з хронічними, часто невиліковними, хворобами імунної системи та ревматологічними захворюваннями.

На сьогоднішній день під опікою клініки дитячої імунології та ревматології знаходиться біля 150 хворих з первинними імунодефіцитами та біля 500 дітей з різними ревматологічними захворювання, серед них 350 пацієнтів, що хворіють на ювенільний ревматоїдний артрит.

Це єдина клініка у Львівській області, котра забезпечує медичною допомогою дітей з такими захворюваннями впродовж 20 років.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook