Зіркова диригентка Оксана Линів та INSO-Lviv запрошують на «Тріумф любови» у Львівську філармонію

8 жовтня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

У вівторок, 13 жовтня о 19:00, у Львівській національній філармонії відбудеться концерт «Тріумф любови» - оркестр «INSO-Lviv» під керівництвом диригентки Оксани Линів зіграє добірку творів віденських класиків та українського композитора Олександра Козаренка.

В програмі прозвучать увертюра «Леонора» №3 Людвіга ван Бетховена, концерт для скрипки з оркестром №5 Вольфганга Амадея Моцарта, «П’ять весільних ладкань з Покуття» Олександра Козаренка. Тандем зіркової диригентки Оксани Линів та оркестру INSO-Lviv поєднує музика Моцарта та любов до українського. 

Захід відбудеться з дотриманням карантинних вимог. Квитки можна придбати у касі філармонії.

Довідково:

Оксана Линів - видатна українська диригентка, яка працює з найбільшими оперними театрами та відомими оркестрами у всьому світі, серед них Баварська державна опера, Берлінська державна опера, Державна Опера Штутгарта, Франкфуртська Опера, Королівська шведська опера, Львівська національна опера тощо.

Паралельно з блискучою міжнародною кар'єрою Оксана Линів палко опікується розвитком класичної музики в Україні та відома як посол культури України у світі. Також у 2016 році з ініціативи Оксани Линів був заснований Молодіжний симфонічний оркестр України / YsOU, перший і єдиний молодіжний оркестр, який об’єднує юних музикантів з усієї України. Оксана Линів активно популяризує українську музику та часто виконує твори українських композиторів в концертних програмах по всьому світі. 

Ключові слова:

інсофілармонія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook