На форумі «Свідоме батьківство» порушили актуальні проблемні питання сучасної молоді

9 жовтня 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

У Центрі Душпастирства молоді УГКЦ відбувся форум «Свідоме батьківство». Про це інформують у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА.

Метою заходу було привернути увагу суспільства до проблем ранньої вагітності, сексуального виховання дітей та підлітків, формування у суспільстві культури відповідального та зрілого материнства.

Участь у заході взяла молодь, соціальні працівники, психологи, батьки, вчителі, священники, представники громадських організацій та громадських ініціатив, що працюють із молоддю та сім’ями.

Під час форуму учасники відвідали фотовиставку «Свідоме батьківство» від фотомисткині Марії Тяжкун, взяли участь у панельних дискусіях, роботі в групах, познайомились із представниками громадської організації «Християнський рух за життя» та з діяльністю Соціального центру матері та дитини.

Форум завершився благодійною виставкою відомої української художниці Марії Примаченко, яку виконали підопічні та працівники Соціального центру матері та дитини спільно із волонтерами в межах проєкту «Арт-терапевтичні майстер-класи «Материнська любов».

Захід проведено громадською організацією «Дрогобич - Добрий Дім» за фінансової підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної підтримки Львівської облдержадміністрації в межах реалізації проєктів, які стали переможцями конкурсу серед інститутів громадянського суспільства у 2020 році.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook