Співачка Соломія Чубай презентує новий альбом «Колискові для Олекси. ІІ»

15 жовтня 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

23 жовтня о 19:00 у Палаці культури Гната Хоткевича у Львові відбудеться казковий концерт та презентація нового альбому «Колискові для Олекси. ІІ» у межах унікального для України соціально-культурного інклюзивного проєкту Соломії Чубай.

Колискові співатимуть та танцюватимуть: Соломія Чубай - вокал, Сашко Главацький – гітара, Ігор Гнидин – барабани, Андрій, Коник – бас-гітара, флейта, Том Луголообі - рояль, Гурт ROCKOKO, Національна капела «Дударик», керівник Дмитро Кацал. Диригує Євген Крук (INSO-Lviv), відеоарт: Олексій Хорошко.

Основою концерту буде презентація нового альбому «Колискові для Олекси ||» Соломії Чубай. Ви поринете у світ неймовірної красивої музики та текстів на слова Лесі Українки, Грицька Чубая, Миколи Вінграновського, Платона Воронька та наших сучансиків: Івана Малковича, Катерина Міхаліциної, Жака Жаб’є, Олесі Мамчич, Андрія Содомори.

Колискові Соломії Чубай - зцілюють, а історія про її сина Олексу та його Планету - зачаровує. Вперше в Україні за допомогою музики порушують тему саме розладів аутичного спектру. Це не просто музичний альбом «Колискові для Олекси» - це інклюзивний проект про дітей і для дітей, який має на меті краще пізнати світ дитини з аутизмом, привернути увагу до проблем таких дітей, об’єднати якомога більше батьків, які виховують дітей з аутизмом, змінити ставлення у суспільстві і не соромитись особливих дітей. Це не просто історія про сина співачки - Олексу з Синдромом Аспергера (високофункціональний аутизм) та його Планету - це музика для заспокоєння, настрою, відчуття внутрішнього щастя та гармонії. Альбом можна вмикати вдома, в машині, на дитячих святах, засинати та танцювати під нього

Презентація відбудеться за підтримки департаменту з питань культури, національностей та релігій ЛОДА.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook