У Львові стартував Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків за призи Андрія Котельника

16 жовтня 2020р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 17 жовтня, офіційно стартував Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків до 22 років на призи Заслуженого майстра спорту України Андрія Котельника. Це - особисті змагання у 10 вагових категоріях, що проводитиметься за міжнародними правилами Всесвітньої федерації боксу (AIBA) – 3 раунди по 3 хвилини кожен.

Привітав учасників заходу голова Львівської обласної державної адміністрації Максим Козицький. 

"Дякую з можливість бути на цій чудовій події, де зібралися найкращі боксери України. За те, що в ці дні наша спортивна Львівщина знову перетворюється на столицю українського боксу. Дякую учасникам змагань за те, що демонструєте високу майстерність. Ваші поєдинки – це завжди цікаве видовище і багато адреналіну. Ви надихаєте нас бути успішними, досягати результатів, перемагати. Бажаю вам отримати максимальне задоволення від турніру і завершити змагання без травм. Глядачам – яскравих емоцій та лише позитивного настрою", - зазначив очільник Львівщини.

Боксер - переможець визначатиметься за сумою набраних очок здобутих у двобоях протягом змагань. Підрахунок балів буде підводитись за наступною системою : перемога – 2 очки, нічия – 1 очко, програш – 0 очок. ​

Важливою метою цих змагань є прагнення Львівщини подати в недалекому майбутньому заявку до Всесвітньої федерації боксу (AIBA) на проведення офіційних змагань - чемпіонату Європи та світу з боксу, а також розширити географію учасників боксерського турніру.

Родзинкою турніру А.Котельника є проведення боксерських поєдинків за участю 40 кращих запрошених спортсменів зі збірних 10 команд областей України та м.Києва. ​Учасниками змагань будуть боксери – чоловіки віком 19-22 роки, не нижче І розряду у 10 вагових категоріях: 49 кг, 52кг, 56кг, 60кг, 64кг, 69кг, 75кг, 81кг, 91кг,+91 кг по одному боксеру у ваговій категорії.

До складу збірної команди Львівської області на участь в турнірі на призи А.Котельника серед чоловіків представлені 10 кращих боксерів Львівської області у відповідних вікових категоріях. ​

Триватимуть змагання до 18 жовтня.

До складу збірної команди Львівської області на участь в турнірі на призи А.Котельника серед чоловіків представлені 10 кращих боксерів Львівської області у відповідних вікових категоріях. ​

Організаційний комітет: Львівська обласна державна адміністрація, Львівська обласна рада, Львівська міська рада, Благодійний фонд «Андрія Котельника», Федерація боксу України, управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА, Львівська обласна федерація боксу, Міська федерація боксу, Служба у справах дітей Львівської ОДА, Львівський фаховий коледж спорту, меценати та партнери. 

Христина Дмитрик

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook