Львівщина налагоджуватиме франко-українську співпрацю у галузі відновлюваної енергетики

27 жовтня 2020р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 27 жовтня, голова Львівської ОДА зустрівся з керівницею з розвитку міжнародних проектів компанії «Тріба Енерджі» Юлією Лев. У межах зустрічі сторони поспілкувалися про можливості Західного регіону, зокрема Львівської області у франко-українській співпраці в галузі відновлюваної енергетики.

“Тема відновлюваної та альтернативної енергетики для мене є дуже близькою. Львівщина - це саме та область, яка може конкурувати із багатьма країнами у різних сферах. Розвиток та підтримка відновлюваної енергетики є однієї із складових Стратегії розвитку нашого регіону у період до 2027 року. Нам завжди приємно зустрічати іноземні компанії і допомагати їм у втіленні їхніх проектів. Ми ще раз наголошуємо, що є тим регіоном, де безпечно та комфортно для бізнесу”, - зазначив Максим Козицький.

Максим Козицький ознайомив гостя із економічним потенціалом регіону та акцентував на готовності області розвиватись та напрацьовувати спільні проекти із новими партнерами.

Як зазначив директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Степан Куйбіда, найкращим прикладом ефективності співпраці стануть реалізовані проекти та створення нових робочих місць на Львівщині.

Управлінням інвестиційної політики Львівської ОДА буде надано належний супровід в реалізації цього інвестиційного проекту. Так, на супроводі на обласному та районному рівнях перебуває понад 550 інвестиційних проектів.

“Ми дуже впевнено працюємо на французькому ринку, маємо сильну технічну компетенцію. Зараз у компанії є проект, який ми б хотіли реалізувати у вашому регіоні. Це, зокрема, будівництво нової СЕС. На цьому етапі ми вивчаємо його рентабельність. Я переконана, що Львівщина - один із тих регіонів, який буде найсприятливішим для його реалізації проекту”, - наголосила Юлія Лев.

Окрім того, гостя ознайомила присутніх із успішною реалізацією проектів у інших областях. Зокрема, підключила до мережі сонячну станцію на 7 MW в Дніпровському регіоні.

Довідково.
Tryba Energy - компанія-розробник, яка працює у секторі відновлюваної енергетики з 2008 року. Вона є дочірньою компанією групи Atrya, а також лідером у секторі європейських рішень для дому та зосереджена на ринку сонячної енергії в Європі та Африці.

Команда компанії, яка базується в Ельзасі на сході Франції, включає в себе досвідчених інженерів, бізнес-розробників та фінансистів і має вищу кваліфікацію на всіх етапах ланцюжка розробки проектів - від ідентифікації об'єкта до структуризації, надання дозволів та фінансування до будівництва та експлуатації та технічного обслуговування у Франції та на міжнародному рівні.

Окрім внутрішньої розробки, Tryba Energy також виступає як співрозробником, так і інвестором у PV проектах.

 

Христина Дмитрик

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook