Питання розширення кисневої мережі - пріоритет для ковідних лікарень

3 листопада 2020р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У всіх закладах, що працюють із ковідними пацієнтами, триває робота над розширенням кисневої мережі.

Про це сьогодні під час брифінгу розповів директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

Кількість точок доступу до кисню уже збільшили у Львівському обласному госпіталі ветеранів воєн та репресованих ім. Юрія Липи, Новояворівській лікарні  РЛ №1, лікарні швидкої медичної допомоги тощо.

«Налагодження кисневої мережі питання №1 для усіх керівник медичних установ, що працюють з інфікованими пацієнтами. Ми зацікавлені зробити це у стислі терміни, однак не так багато ліцензованих підприємств можуть одномоментно забезпечити всі заклади необхідною кількістю кисневих точок.  В кисневу мережу також можна залучати кисневі концентратори, однак основний акцент все ж на тому, аби налагодити централізовану мережу забезпечення киснем, оскільки концентратори мають обмежені ресурси та створюють навантаження на електромережу», - акцентував директор департаменту охорони здоров’я.

Якщо кілька місяців тому загальний ліжковий фонд становив 1600 ліжок, то зараз він становить понад 3000 ліжок. Відтак, залучення нових лікарень до переліку ковідних тягне за собою нову потребу у кисневих точках.

«Якби ми не залучали нові лікарні, то забезпеченість киснем уже би становила понад 100%. Збільшення мережі вимагає збільшення кисневих точок», - розтлумачив Орест Чемерис.

Зазначимо, аби заклад внесли до переліку ковідних він повинен мати щонайменше половину ліжкомісць забезпеченими точками доступу до кисню.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook