“Проблем з постачанням кисню немає”: Максим Козицький проінспектував роботу Львівського хімічного заводу

2 квітня 2021р, Новини. Прес-служба ОДА

80% з 3282-х пацієнтів, які перебувають у лікарнях Львівщини з коронавірусом, потребують кисневої підтримки. На сьогодні в області 4042 ліжка забезпечені киснем. В області працює єдине в Україні підприємство, яке виготовляє рідкий медичний кисень у великих обсягах Львівський хімічний завод.

Сьогодні роботу підприємства проінспектував голова Львівської ОДА Максим Козицький.  

“Епідситуація тривожна, тож ми продовжуємо розширювати кисневу мережу. Проблем з постачанням кисню немає. Львівський хімічний завод виробляє і реалізує рідкий медичний кисень, а також переробляє його на газифікований – у балонах. Лікарні, що мають газифікаційні кисневі станції (кріогенний газифікатори), використовують рідкий кисень, який на місці перетворюється на газ і подається по киснепроводах у палати. Сьогодні 2 675 ліжок в наших лікарнях мають таке централізоване підведення кисню. Зауважу, що ці кисневі станції також встановлювали працівники «Львівського хімічного заводу». Вони ж прокладали киснепроводи і вводили весь цей механізм в експлуатацію”, зазначив Максим Козицький.

Керівник заводу Анатолій Бобришов розповів, що виробництво рідкого медичного кисню за останній рік збільшилося учетверо. А газифікованого – у сім разів. На підприємстві працює близько 200 осіб. Щоб повністю забезпечити киснем лікарні, восени працівникам доводилося працювати у 2-3 зміни, робітничому персоналу практично без вихідних.

Виручені кошти завод й далі вкладає в газифікатори, кріоциліндри, інше обладнання. На цей рік запланували багато роботи у лікарнях всієї Західної України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook