Відомі митці проведуть майстер-класи та лекції для викладачів і студентів

9 листопада 2020р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

12-13 листопада методичний кабінет навчальних закладів мистецтва і культури при департаменті з питань культури, національностей та релігій ЛОДА організовують мистецькі зустрічі «Великі люди на відстані простягнутої руки». Заходи відбудуться за співпраці з хоровим фестивалем «Жайвір скликає друзів». 

Зустрічі передбачають лекції та майстер-класи відомих співаків, композиторів та викладачів.

«Такі мистецькі акції відбуваються регулярно і дають можливість викладачам та студентам мистецьких навчальних закладів познайомитися ближче з видатними митцями нашого часу. Завдяки онлайн трансляціям та відеозаписам подій, розміщеним на сайті методичного кабінету, до цих акцій долучаються учасники з різних регіонів України», - розповіла заступник директора департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської ОДА Тетяна Плугатор.

За її словами, у травні цього року вже провели курси підвищення кваліфікації викладачів. Це цикл з 25 навчально-тематичних вебінарів, які прослухали майже 14 000 учасників з усієї України.

Станом на сьогодні на мистецькі зустрічі «Великі люди на відстані простягнутої руки» вже зареєструвалося понад 1000 учасників з різних регіонів України.

Запис подій відбуватиметься у Дзеркальній залі Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької – 12 листопада, та на камерній сцені Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика – 13 листопада.

Транслюватимуть події на сайті Методичного кабінету навчальних закладів мистецтва і культури Львівської обласної державної адміністрації за посиланням http://lvivkultura.at.ua/

Розклад:

12 ЛИСТОПАДА

«Дорога до персонального звуку». Співачка, актриса, режисер, дослідниця автентичного співу Уляна Горбачевська

14.30 – 15.30 - «Система розвитку абсолютного слуху Василя Куфлюка».  

Богдана Фроляк (м. Львів) українська композиторка, Лауреат Національної премії України імені Тараса Шевченка, професорка кафедри композиції ЛНМА ім. М. Лисенка, учениця Василя Куфлюква. Презентація фільму.

15.30- 17.30 - Тарас Миронюк (м. Київ) Доктор філософії, магістр богослов'я, старший викладач кафедри  академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, учень Василя Куфлюка.

13 ЛИСТОПАДА 

Камерна сцена Львівської національної філармонії імені Мирослава Скорика

11.30 – 13.00 – академічний вокал, Наталія Степаняк, лауреат міжнародних конкурсів, солістка Одеського національного академічного театру опери та балету.

14.00 - 16.00 - Дмитро Матюхін. Майстер-клас «Обертоновий спів»(м. Київ)

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook