«Серцем покликані до милосердя»: молодь з Львівщини пройшла дводенне навчання з волонтерства

25 листопада 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Як розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА днями завершилось навчання для небайдужої молоді, яка має намір розпочати волонтерську діяльність.

Дводенне навчання провели в межах проєкту «Серцем покликані до милосердя».

Під час заходу учасникам розповіли, що таке волонтерська діяльність та окреслили складові роботи із потребуючими. Зокрема, присутні обговорили, як допомагати особам з інвалідністю, безхатченкам, узалежненим, жертвам торгівлі людьми та людям, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Серед тренерів навчання - досвідчений психолог, доктор психологічних наук, Олександра Козанкевич. Вона розповіла, що дуже важливо сприймати осіб з потребами не як нав’язливий суспільний стереотип, а як ситуацію, що потребує негайного вирішення. Цього і навчає молодь.

«Зачасту ми ставимось дещо легковажно до людей, яким необхідна допомога. Дуже важливо намагатись подивитись на ситуацію із кардинально іншої сторони та зрозуміти чому і як ця особа потрапила у «полон» таких обставин, зрозуміти «корінь» існуючої проблеми. Саме наше бачення формує у нас фундамент розуміння проблем інших, на якому вибудовується те чи інше суспільство», - зазначила Олександра Козанкевич.

Загалом учасниками навчань стали 20 молодих осіб з більш як половини районів Львівщини.

По завершенню молодь залучатимуть до роботи Центрів Благодійного Фонду «Карітас СДЄ УГКЦ». Нагадаємо, це благодійна, громадська організація, місією якої є розвиток любові до найбільш потребуючих людей. 

Організатори проєкту - благодійний фонд «Карітас СДЄ УГКЦ», департамент внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації в межах конкурсних проєктів Обласної програми «Молодь Львівщини» на 2016-2020 роки.

«Завдання навчання - сприяти формуванню суспільно активних молодих громадян та популяризувати волонтерську діяльність. Сподіваюсь, що здобуті знання і досвід допоможуть учасникам у подальшій волонтерській діяльності. Раді підтримувати такі важливі суспільні ініціативи», - зазначив директор департаменту Андрій Ковальський.

Ключові слова:

волонтеримолодь

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook