Львівська ОДА передала українські книги на Схід

25 листопада 2020р, Новини. Департамент комунікацій та внутрішньої політики, Прес-служба ОДА

Вже за декілька тижнів в Україні відзначатимуть Свято Миколая. З цієї нагоди напередодні в області проводять різноманітні акції та заходи, через які залучають допомогу для усіх, хто потребує підтримки.

Роксолана Винницька та Софія Гакавчин – львівські волонтерки. Дівчата упродовж багатьох років є частиною команди Центру Студенського Капеланства ЛА УГКЦ.  І вже три з них є волонтерами на Сході України.

«Минулого року ми створили акцію під назвою «Десь на Сході», присвячену Дню святого Миколая. Адже саме це свято є усобленням віри у дива. За допомогою небайдужих людей та організацій Львівщини ми зібрали 4 тонни потрібних речей, запакували та завезли їх у такі прифронтові міста і села, як Красногорівка, Мар’їнка, Чермелик, Павлопіль, Новомихайлівка. Ці речі ми передали діткам, мирному населенню та військовим, які знаходяться у зоні бойових дій»,-  розповіли волонтерки.

Продовжили акцію збору і цьогоріч. Залучають усіх небайдужих.

Долучилась до акції допомоги і Львівська ОДА. Разом з волонтерами на Схід «поїдуть» книги львівських видавців. Їх закупили в межах програми підтримки місцевого книговидання.

«Ми передали книги різноманітної тематики та жанру. Є книги для дорослої аудиторії, а також для дітей. Загалом це понад сотня друкованих праць», - розповіли у департаменті внутрішньої та інформаційної політики.

Загалом цьогоріч в межах програми для закупівлі відібрали 204 найкращі книжкові видання.

Закуплені книги передають для потреб установ сфери культури і науки, культурно-просвітницьким товариствам, українським громадам за кордоном, громадським організаціям області та іншим установам для забезпечення читацьких потреб, волонтерським громадським організаціям, які регулярно надають допомогу військовим і цивільним особам у зоні ООС, у госпіталі для поранених військовослужбовців, бібліотекам Львівської і східних областей України.

Ключові слова:

книги

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.05.2022 09:33
Підтверджені випадки COVID-19:
307269
+0
Одужало:
300163
+10
Померло:
6690
+0

Відео

Ми у Facebook